Musím nahlásit na spádovou školu, že se dítě hlásí jinam?

1518
4.4.17 11:31

Musím nahlásit na spádovou školu, že se dítě hlásí jinam?

Dnes jde syn k zápisu na nespádovou školu. Nikde jsem nenašla, zda je povinnost nahlásit spádové škole, že syn jde k zápisu jinam? Musela bych to udělat ještě dnes. Tak se ptám. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4115
4.4.17 11:34

U nás se to nehlásí, ale do určitého termínu je třeba nahlásit na spádové škole, že tam nenastoupí (myslím konec dubna, ale nejsem si jistá, protože se nás to netýká. Jen mě to zaujalo, protože to bylo na zápisním listu obrovským tučným červeným písmem :mrgreen: ). A předpokládá se, že všichni zároveň jdou i na zápis na spádovou školu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
4.4.17 11:37

@lecijasek no my jdeme k zápisu jen na nespádovou s tím, že spádová bude držet místo, kdyby se na nespádovou nedostal. Ale jestli jim to mám oznámit už dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32862
4.4.17 11:47

@alena36 ne..až pokud se dostanete na nespádovou, pak nahlásit na spádovou, že chodíte jinam a uvolnit tak místo pro jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4115
4.4.17 11:50

@alena36 no u nás je to právě tak, že na spádovou jdou k zápisu všichni a někteří navíc ještě na nespádovou. Pokud si nejsi jistá, tak bych na spádovou školu zavolala. Podmínky můžou být různé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
4.4.17 11:51

@lecijasek napsala jsem jim to mailem. Tím nic nezkazím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 11:57

No vida, to mě nenapadlo, že to musíme někde hlásit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 11:58

A když dáváme odklad a ten odklad hlásíme jinde, než na spádové? Tak na spádovou musíme taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3112
4.4.17 12:04

@alena36, u nás zápis proběhl včera. Dcera šla na nespádovou i spádovou, že je přijata na nespádovou výběrovku jsme věděli ještě včera večer a dnes ráno jsem volala na spádovou, že tam nenastoupí… Ještě před výsledky, takže neblokujeme někomu místo… Oni stejně musí držet místo spádovým, pokud přijdou k zápisu…takže hlásit nemusíš, ale hned jak víš, že tam nenastoupí, dej jim vědět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3112
4.4.17 12:06

@Paralenka červená, určitě tam aspoň zavolej, drží vám místo a nic tím nezkaziš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
4.4.17 12:07

@MarieP já jim napsala, aby se nedivili, že jsme k zápisu nedorazili. My budeme vědět výsledek až 4.5. (nejpozději)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3112
4.4.17 12:11

@alena36, no a když vás nevezmou…To nejdeš k zápisu na spádovku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
4.4.17 12:11

@MarieP spádová by měla držet místo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3112
4.4.17 12:17

@alena36, i bez zápisu? U nás to funguje tak, že pokud nejdeš na zápis, máš smůlu…ale jsou to školy na které se stojí fronty… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13209
4.4.17 12:26

Jdu se synem na nekolik nespadovych a take na spadovou. Ona podle me misto drzet nemusi, pokud jsi nedorazila k zapisu. Aspon u nas to tak je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama