Zkušenost se ZŠ Klíček nebo ZŠ Praha 4, Praha 11

31.3.17 13:16

Zkušenost se ZŠ Klíček nebo ZŠ Praha 4 Praha 11

Máte prosím někdo zkušenost se ZŠ Klíček v Praze?

Kamarádka tam má dítě ve 2. třídě, teď bude nastupovat do první její syn. Když jsem to konzultovala s třídní učitelkou mé dcery (2.tř. ZŠ Campanus), odrazovala mě od toho, že má pocit, ž e tam jdou problematické děti..Co mě tam láká je:
16 dětí ve třídě, pravidelaná zpětná vazba, týdenní přehled úkolů, práce s dětmi - čtenářský deník, prezentace, referáty, projekty…to fakt má dcera nezná.

Budu ráda za feedback a zkušenosti i s jinými ZS na Praha 4, Praha 11. Děkuji, Michaela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1158
4.4.17 19:37

Školu neznám, ale že tě učitelka odrazuje mi přijde logické, nechce přijít o žáka, zvlášť pokud je tvoje dítě bezproblémové. taky jsem měnila dceři školu a taky jsem si vyslechla, jak to bude pro moje dítě těžké, ale byl to dobrý tah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
catie
5.4.17 15:42

A ty jsi v Campanus nespokojená (resp. dcera)? Já měla za to, že je to dobrá škola a není problém pro dítě přejít na prestižní gymnázium.
S Klíčkem mám zkušenosti pouze z dnu otevřených dveří. Hodně dětí tam přechází z jiných škol. Zřizovatelé školy jsou rodiče. Celkově to na mě působilo lehce alternativně, to zaleží pak na tom, jak jsi tomu nakloněna. Škola není vyloženě akademická, kladou důraz na to, aby dítě umělo prezentovat a vyjadřovat vlastní názory. Příprava na gympl to ale není. Záleží na tvém dítěti, pokud je ve škole stresované a má v některých oblastech problémy, tak by mu rodiné prosředí školy mohlo být vhod.

• Nahlásit
  • Citovat
851
4.6.19 10:29

Ahoj, hledám školu pro přestup na druhý stupeň- chtěl abych Milíčov, ale prý to asi nevyjde- jsou plní. Tak hledám rychle jinou - Praha 11, ale beru i centrum. Kde jste spokojení a škole není přeplněná?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama