Musím si toto chování učitelky nechat líbit?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
21559
18.6.26 22:24
@matkabagristy píše: Více

Lidé dost často si věci vůbec neověřují, nedívají se do rozpočtů.. ani státní rozpočet nikdy neviděli.
Ale to je tím, že občanka je ve školách „zbytečný předmět“. A takovým politikům to velmi vyhovuje.

Příspěvek upraven 18.06.26 v 22:25

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
18.6.26 22:25

@mado tak, to tam nebylo. Chovali se slušně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21559
18.6.26 22:25
@stinga píše: Více

:mrgreen: Dokonalý plán B :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
18.6.26 22:26

@PaníBovaryová ve škole, me jako předmět chybí : finanční gramotnost. Hned by to vypadalo jinak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
18.6.26 22:28

Zítra vstávám, ale v tomhle počasí se nedá spát. Sakrs :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
18.6.26 22:29
@PaníBovaryová píše: Více

to mas bohuzel pravdu. I u nas je to predmet do poctu, nad kterym zakoulime ocima a reditel nam rekne, ze tam mame resit tridnicke hodiny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21559
18.6.26 22:29
@mado píše: Více

to není jenom u vás. U nás se také věčně řeší, že chtějí zrušit ubytovnu charity, aby vyhnali bezdomovce z města.
Představují si, že to pomůže a oni budou mít čisté krásné město.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11418
18.6.26 22:29
@Hanča1234 píše: Více

Zítra doufám vstáváme všichni :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21559
18.6.26 22:30
@Hanča1234 píše: Více

Ona tam ale je - v rámci té zbytečné občanky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
18.6.26 22:30
@Hanča1234 píše: Více

financni gramotnost je soucasti nekolika predmetu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22187
18.6.26 22:31
@Hanča1234 píše: Více

U výdeje jídla se možná taky chovali slušně. Ale zbytek dne nikoliv, zdvojnásobil se jejich počet ve městě, jídlo měli zadara, tak jim víc zůstalo na pití, rvali se mezi sebou, váleli pomočeni po lavičkach, spali na náměstí pod podloubím, na WC chodili do květináčů městské zeleně, pořvavali sprostě po ženách a holkach.
Prostě každý dobrý čin bude po zásluze potrestán.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
18.6.26 22:31

@jita22 já, myslela brzo ráno :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
18.6.26 22:31
@stinga píše: Více

u nas, kdo prijde. Info je na FB.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
18.6.26 22:32

@matkabagristy nedostačující

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11418
18.6.26 22:32
@Hanča1234 píše: Více

V kolik?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin