Může morče zabřeznout mimo říji?

Anonymní
20.8.21 22:59

Může morče zabřeznout mimo říji?

Ahoj holky, mám dotaz na Vás chovatelky morčáků. Může morče zabřeznout i mimo říji, hledala jsem na internetu, ale nikde jsem nenašla odpověď. Prosím anonym, věnuji se chovu morčat a myslím, že nevědět tohle je docela ostuda, ale fakt nevím, prcky jsem nikdy neměla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8352
20.8.21 23:52

Ne nemuze, nema provokovanou ovulaci. Tu ma treba kralik nebo kocka. Tzn pohlavni styk vyvola ovulaci. Morcice zabrezne jen kdyz ma riji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 08:43
@Tarjei píše:
Ne nemuze, nema provokovanou ovulaci. Tu ma treba kralik nebo kocka. Tzn pohlavni styk vyvola ovulaci. Morcice zabrezne jen kdyz ma riji.

Děkuji moc za odpověď. To je mi líto, moc bych mláďátka chtěla, mám dost nadějné spojení krásné čistokrevné samice a samce. Ovšem nechala jsem je spolu 10 dní, protože druhá samička byla strašně smutná bez její kamarádky a pořád pískala, tak jsem je vrátila k sobě. Myslela jsem si, že 10 dní stačí, jenže nevím, jestli měla říji, jsem fakt v tomhle začátečník, tak nevím :nevim: Sameček po ní skákal, ale ona ho odstrkovala, jenže doufala jsem, že se mu to podařilo třeba večer. Teď se mi, ale zdá, že samička má větší bříško a navíc se chováním úplně změnila je agresivní na ostatní samice a je najednou dost bojácná. Myslíte, že mohla zabřeznout za těch 10 dní?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat