Může odejít vlákno z Mireny?

26.1.16 20:33

Může odejít vlákno z Mireny?

Ahoj, mám dotaz a jsem docela vyděšená. Mám dva měsíce zavedenou Mirenu. Vlákna mi ještě lékař nezkracoval, mám k němu jít za tři týdny, prý to chce ten čas, než se Mirena usadí. Co se mi ovšem stalo před chvílí. Koupu se a najednou jsem měla v ruce (plavalo to ve vaně) vlákno. Je to jako slabý vlasec. Ale hodně dlouhý. Měřila jsem ho, je to 62 cm. (Jestli to nebylo v tělísku přehnuté na polovinu) A vůbec netuším, co to je. Mohlo se mi vlákno samo uvolnit? A přitom mám pohmatem pocit, že z čípku něco vychází. Nevíte, kolik tam těch vláken vlastně je? A jak jsou před zkrácením dlouhá? Děkuji za info, fakt jsem z toho špatná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14052
26.1.16 20:46

@VeruBorůvka 62 cm :lol: Nevypadla z tebe tasemnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 20:52
@Litta píše:
@VeruBorůvka 62 cm :lol: Nevypadla z tebe tasemnice?

promiň, mně tam při psaní neskončila čárka. Je to 6,2cm dlouhé. Ale postřeh dobrý :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9711
26.1.16 20:53

Určitě z Mireny nevylezlo nic, co by bylo tak dlouhé. Vygoogli si obrázel mireny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 20:56
@ivašot. píše:
Určitě z Mireny nevylezlo nic, co by bylo tak dlouhé. Vygoogli si obrázel mireny.

Promiň, já se přepsala, že mi vypadla ta čárka. Ale právě těch 6,2 cm mi přišlo dlouhé, proto se ptám. Hledala jsem obrázek, ale nepoznám to z toho. A hlavně nevím ani ten materiál, jestli to je jako slaboučký vlasec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
26.1.16 21:37

Nemůže to být ten provázek, co visí z Mireny? Hoď si Mirena do googlu a dej obrázky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.16 12:52

@VeruBorůvka Ahoj, ja myslim, ze to klidne mohl byt kousek toho vlasce nebo jak se tomu rika. Mne, kdyz vytahovali Mirenu, tak jsem mela ty vlakna schovany az v deloze a potrhany, nebyly vubec spojeny s teliskem. Radsi si zajdi pro jistotu na gyn, at pak neni nejakej prusvih. Drzim palce, at je vsechno OK!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
21.5.16 23:14

Ahoj, muzu se zeptat jak to dopadlo? Ja jsem dnes zjistila ze to vlakno nemuzu nahmatat. A to ho pravidelne kontroluji. V pondeli volam na gyndu. Doufam ze to nebude nic vazneho. Zaclo me totiz trochu pobolivavat v podbrisku a to mam mirenu necely rok a byla jsem spokijena. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.16 00:44
@Adri15 píše:
Ahoj, muzu se zeptat jak to dopadlo? Ja jsem dnes zjistila ze to vlakno nemuzu nahmatat. A to ho pravidelne kontroluji. V pondeli volam na gyndu. Doufam ze to nebude nic vazneho. Zaclo me totiz trochu pobolivavat v podbrisku a to mam mirenu necely rok a byla jsem spokijena. :think:

Já ho nekontroluju vůbec :oops: Držím pěsti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
22.5.16 06:01

Jo, mně se ztratilo hned při první kontrole. Asi ho zastřihl doktůrek moc. Prý nevadí, po těch pěti letech to prostě vyndají pod narkózou, trošku se ve mně pošťourají ;)

Nekontroluju vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
22.5.16 07:30

Ja ho prave zastrihnuty moc nemela a myslim ze zmiznul po poslednim sexu. :nevim: pod narkozou jsem jeste nikdy nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama