Může se jednat o hlenovou zátku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnonymGirls
Povídálka 18 příspěvků 06.07.19 18:46
Může se jednat o hlenovou zatku?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda může být hlenova zátka jako lepkavy pruhledny, čirý hlen? Dnes v noci jsem šla na WC a po utreni jsem měla na toal. Papíře pruhledny hlen, který nijak nezapachal, ale lepil. ( vypadá to jako bílá rýma???? jednou jsem utrela a byl i nažloutle barvy poté už zas jen pruhledny). A od té doby po každém wc si to vždy utřu. Občas cítím, když ležím jak to ‚teče‘ a mám pak mokrý lepkavy flek na kalhotkách. Může se jednat o hlenovou zatku? Jsem dnes podle ultrazvuku 39+6 tt a podle MS 39+4 tt. Bolesti žádné nemám, pohyby cítím. V pondělí mám příjem na vyvolání. Překvapuje mě že to mám celý den a skoro celou noc. Děkuji za odpověď.

Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28661 příspěvků 06.07.19 18:54

Ano, může. Proč jdeš na vyvolání?

M-A
Kecalka 432 příspěvků 06.07.19 19:10

Myslím si, že to je hlenova zátka, mě to takto odcházelo před 14 dny a stále 2v1…
Každopádně hodně sil k porodu :kytka:

iamlenka
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 06.07.19 19:22

Ano muže to být HZ. Mě odhazela den před vyvoláním. A nakonec se nevyvolavalo, na příjmu mi řekli ze už rodim. Žádné bolesti ani nic jiného :) Preji hladký průběh porodu :palec:

AnonymGirls
Povídálka 18 příspěvků 06.07.19 19:27

@berry4 léčím se v těhotenství s vysokým tlakem, tak prý nemůžu kvůli tomu přenášet. Porad doufám že to přijde samo, :D ale princezně se nějak nechce

Kristynka22
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 06.07.19 20:16

Hlenová zátka se podle mě nedá s ničím zaměnit :lol: Fakt to vypadá jak rýma, je to hodně husté. Většinou odchází průběžně… Mně začala odcházet 2 dny před porodem

berry4
Nadpozemská drbna 28661 příspěvků 06.07.19 20:59

@AnonymGirls to je mi líto. Bohužel hl. zátka může vycházet týdny před porodem stejně, jako 2-3 dny před ním. Zkus se domluvit, zda by jsi ještě nemohla vydržet 2v1. Jestli je to vyvolání fakt nutné. No kdyby ne, tak přeji hladký průběh a dej pak vědět, ju? :kytka:

prceek55
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 06.07.19 21:49

Já to takhle mám už asi 2 týdny.. Dnes jsem 36+6.. :D

kaiserin
Kecalka 151 příspěvků 07.07.19 09:00

U me to vypadalo spíš jako klasická rýma a bylo to jednorázově. Zatka odešla 35+0, malej se narodil 35+6. Ale bohužel není to moc směrodatné směrem k začátku porodu, může odejít i mesic předem treba. Tak držím palce, ať vše proběhne ok!

Váš příspěvek
Reklama