Může to být nemoc močáku?

Anonymní
6.5.20 11:58

Může to být nemoc močáku? Nenapadá vás co to může být?

Ahojky všem :kytka:
Jestli vás napadne co to muže být, tak vám budu moooooc vděčná.
Mám už roky problémy s močákem. Poprvé se mi to stalo na začátku těhu a potom vždy při těžkých kvasinkách, atb atd. Měla jsem i různé nemoci močáku. Vždy si mysleli, že je to zánět močáku - vyšetření bylo OK, ale vždy mi to po atb pomohlo a oslabenou imunitou zase vrátilo ????‍♀️ Takže vždy to přijde takto: nafouklé břicho, žlutý výtok, přestávám čůrat, naberu hned přes kilo - když pomohly atb tak sem to hned vyčůrala. Nikdo neví co to je a co s tím. Břicho jak v 5 měsíci - nabírám - moc nečurám. V prvním tehu jsem vydržela jejíž 4 hodiny na wc ???? piju hodně a normálně chodím často na wc. Nevíte co to muže být? Snažíme se první měsíc a mám to zas ????‍♀️????????????

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2778
6.5.20 12:30

Jakože urolog neví, co s tím? Užíváš preventivně brusinky? V kultivaci nic?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25182
6.5.20 12:53

Blokurimu jsi zkoušela?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
90
27.11.20 20:57

Brusinky určitě jo, ale musí to být brusinky nejlépe s d-manozou, jinak je to podle mě k ničemu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.