Může to být nemoc močáku? Nenapadá vás co to může být?
Ahojky všem
Jestli vás napadne co to muže být, tak vám budu moooooc vděčná.
Mám už roky problémy s močákem. Poprvé se mi to stalo na začátku těhu a potom vždy při těžkých kvasinkách, atb atd. Měla jsem i různé nemoci močáku. Vždy si mysleli, že je to zánět močáku - vyšetření bylo OK, ale vždy mi to po atb pomohlo a oslabenou imunitou zase vrátilo ????♀️ Takže vždy to přijde takto: nafouklé břicho, žlutý výtok, přestávám čůrat, naberu hned přes kilo - když pomohly atb tak sem to hned vyčůrala. Nikdo neví co to je a co s tím. Břicho jak v 5 měsíci - nabírám - moc nečurám. V prvním tehu jsem vydržela jejíž 4 hodiny na wc ???? piju hodně a normálně chodím často na wc. Nevíte co to muže být? Snažíme se první měsíc a mám to zas ????♀️????????????
Ahojky všem
Jestli vás napadne co to muže být, tak vám budu moooooc vděčná.
Mám už roky problémy s močákem. Poprvé se mi to stalo na začátku těhu a potom vždy při těžkých kvasinkách, atb atd. Měla jsem i různé nemoci močáku. Vždy si mysleli, že je to zánět močáku - vyšetření bylo OK, ale vždy mi to po atb pomohlo a oslabenou imunitou zase vrátilo ????♀️ Takže vždy to přijde takto: nafouklé břicho, žlutý výtok, přestávám čůrat, naberu hned přes kilo - když pomohly atb tak sem to hned vyčůrala. Nikdo neví co to je a co s tím. Břicho jak v 5 měsíci - nabírám - moc nečurám. V prvním tehu jsem vydržela jejíž 4 hodiny na wc ???? piju hodně a normálně chodím často na wc. Nevíte co to muže být? Snažíme se první měsíc a mám to zas ????♀️????????????