Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj holky, nikde jsem se přesně nedočetla.. Dnes nám MUDr. poradil Gastrotuss baby na reflux. Nejde ani tak o blikání jako o sliny a šťávy.. Je malinká, předčasně narozená. Nyní má 1 měsíc a 2530kg. Bohužel, má tak silný reflux, že mi odpadává. Dr. řekl, že neví jestli už to může, ať si to pozjišťuju..
@ruzovaprincezna píše:
Ahoj holky, nikde jsem se přesně nedočetla.. Dnes nám MUDr. poradil Gastrotuss baby na reflux. Nejde ani tak o blikání jako o sliny a šťávy.. Je malinká, předčasně narozená. Nyní má 1 měsíc a 2530kg. Bohužel, má tak silný reflux, že mi odpadává. Dr. řekl, že neví jestli už to může, ať si to pozjišťuju..
To je super doktor. V příbalové letáku je že můžou, je tam dávkování do 5kg takže by to mělo být i pro novorozence. Zkus se ještě zeptat v lékárně a nebo zavolat do Brna na Obilnak, tam jsou na nedonošence top. Třeba ti poradí po telefonu.
Ahoj, syn ho také užíval už cca v měsíci věku, jen tedy vážil přes 4kg. Ale hodně mu to pomohlo. Sice pořád zvracel, ale o dost méně, než bez sirupu. Ať je brzy lépe! ![]()
Taky jsme davali kolem mesice..na blinkani to moc nepomohlo, ale na zahu jo ![]()