Reklama

Tlak v zápěstí - můžou to být karpály?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

frozendarkness
Kecalka 408 příspěvků 15.01.18 18:37
Můžou to být karpály?

Hezký večer všem,
poslední tři týdny mě bolí levá ruka. Teda není to přímo bolest ale spíš tlak v zápěstí, ktetý přechází do brnění prstů (palec, ukazovák a prostředník).Cítím to hlavně když je ruka v klidu především večer a v noci. Posledních pár dní kvůli tomu nemůžu usnout. Dnes ráno mně to ale docela vyděsilo protože když jsem vstala začalo brnění a pak mi samovolně cukal palec tak pět minut. Volala jsem doktorce jenže má dovolenou. Takže jdu za 14 dní. Měl tu někdo z vás karpály? Jak se u vás projevily?

Reklama

Reakce:

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 15.01.18 18:45

Ahoj mela jsem neco podobneho.. ale u me to byl zanet slach.. dostala jsem u dr sadru.. a

yogurtová
Povídálka 36 příspěvků 15.01.18 18:47

Manžel měl operované obě ruce na karpály a poznávací znamení je prý brnění v noci.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 15.01.18 18:50
@frozendarkness píše:
Hezký večer všem,
poslední tři týdny mě bolí levá ruka. Teda není to přímo bolest ale spíš tlak v zápěstí, ktetý přechází do brnění prstů (palec, ukazovák a prostředník).Cítím to hlavně když je ruka v klidu především večer a v noci. Posledních pár dní kvůli tomu nemůžu usnout. Dnes ráno mně to ale docela vyděsilo protože když jsem vstala začalo brnění a pak mi samovolně cukal palec tak pět minut. Volala jsem doktorce jenže má dovolenou. Takže jdu za 14 dní. Měl tu někdo z vás karpály? Jak se u vás projevily?

to budou temer jiste, ale potvrdi to vysetreni EMG, ktere ma smysl delat, az pokud budes mit potize alespon 6 tydnu, nejlepe 3 mesice. Nicmene vysetreni neurologem bys mit urcite mela, co kdyby to bylo neco jineho.

frozendarkness
Kecalka 408 příspěvků 15.01.18 18:52

Moc děkuji za odpovědi.
Tak já s tou rukou normálně funguji ale jak je v klidu tedy převážně večer a v noci tak to začne. Ale jen ty tři prsty a takový divný tlak v zápěstí.

Reflex
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 15.01.18 19:28

To je hodně časté v těhotenství, ale i u lidí, co pracují na počítači, máš to v ruce, kde držíš myš?

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 15.01.18 22:04

Doporucuji vysetreni neurologem a podstoupit EMG :)

frozendarkness
Kecalka 408 příspěvků 15.01.18 22:08

Já jsem na md a myš nepoužívám vůbec celkově na počítači moc nejsem. Jsem pravák a zlobí mě levá ruka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >