Můžu k lékaři, když mám vycházky později
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Můžu k lékaři,když mám vycházky později
Dobrý den mám prosbu vyznáte se někdo v této věci. Mám si jít zítra k lékaři pro lístek na peníze, protože tam příští týden není a tak se chci zeptat jestli můžu jít i ráno nebo až po 12h jak budu mít vycházky? Jde o to, že nechci riskovat kontrolu před kterou bych to pak měla obhajovat jestli by mi to uznali mám pracovní úraz a tím bych přišla asi o vše a to by bylo pro mě hodně velká ztráta být bez peněz. Děkuji o radu kdo se v tom vyzná
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
K lékaři můžeš kdykoliv a v případě kontroly ti to líkař potvrdí.
- Citovat
- Upravit
Ahoj, když jdeš k lékaři, nemusíš v době vycházek. Když by v té době kontrola přišla, zjistí si zda jsi u lékaře v té době byla a když ano je to ok.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Petraa80 píše:
Ahoj, když jdeš k lékaři, nemusíš v době vycházek. Když by v té době kontrola přišla, zjistí si zda jsi u lékaře v té době byla a když ano je to ok.
Presne tak ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ikdyž jdu jen pro lístek na peníze nemůže mi říct, že na to mám vycházky přece jen nejdu na vyšetření a tak nechci na to dojet já mám na takové akce smůlu tak si to chci radši ověřit, protože ráno to bude rychlejší než po obědě to tam bude hrůza lidí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Klidně si od doktora nech napsat pro klid duše lístek, žes tam byla tehdy a tehdy v tolik a tolik. Já si je pro jistotu brala, když jsem byla někde dál mimo vycházky, ale musím uznat, že kontrola mi nepřišla.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@milunaeviku oni si zjistí jestli jsi byla u doktora, ale to jestli si jdeš pro lístek a nebude tě vyšetřovat je šumák, prostě jsi u doktora a hotovo, a k lékaři nebudeš chodit, když máš vycházky přeci
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Už to vidím jak mi to píše nechce mi napsat ani lístek na blbých 2× 30kč prý to mám na popisu úrazu a mám si to pro zaměstnavatele okopírovat, ale oni to chtějí pro pojišťovnu na potvrzení tak mu to musím zítra říct já jsem to ani nechtěla, ale v práci to vyžadují, že pojišťovna vše proplatí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Omlouvám se zakladatelce, za vetření do diskuse
Ale nevíte jestli můžu jít mimo vycházky k doktorovi se synem. Je to taky povolené, když se návštěva lékaře netýká přímo mně? Nemůžou mi říct, že tam s ním měl jít někdo jiný ![]()
- Citovat
- Upravit
Pokud jdete k lékaři (myslím, že by to mělo platit i pro doprovod nezletilého), tak když si vezmete tu neschopenku s sebou, on vám na ní dá razítko a napíše čas kdy jste u něj byly… Nebo aspoň tak to chodí u nás…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Lékař vám to potvrdí, k lékaři můžete jít přece kdykoliv, on kvůli vám přece nebude sedět do večera v ordinaci, rpotože sociálce se to nelíbí ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mam jit v patek se synem k psycholozce kvuli odkladu…jsem na neschopence a vychazky mam odpoledne…tak nevim co bude kdyz prijde kontrola…to asi nijak neobhajim
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anet86 No, to bys obhájit nemusela… pokud narazíš na někoho striktního.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 píše:
@Anet86 No, to bys obhájit nemusela… pokud narazíš na někoho striktního.
Njn, ale nema s nim kdo jit, a je to dolezite…a myslim, ze jako matka na to mam pravo…jde prece jen o odklad do skoly…a dosla mi pozvanka a je tam cas a datum
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anet86 píše:
Njn, ale nema s nim kdo jit, a je to dolezite…a myslim, ze jako matka na to mam pravo…jde prece jen o odklad do skoly…a dosla mi pozvanka a je tam cas a datum
kdysi jsem měla něco podobného, nahlásila jsem to svému doktorovi, od kterého jsem měla neschopenku, nebyl problém. Ale jak píšu, už je to delší dobu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit