Můžu z toho přibrat?

Anonymní
18.9.20 07:27

Můžu z toho přibrat ?

Jsem už zoufalá. Začala jsem chodit do posilovny a mívám 2× týdně tréninky. Mimo tyto dny se snažím hodně chodit a posilovat i doma. Jenže! Nikdy se mi netřela stehna o sebe, ale ted už ano :/. Jídelníček mám stejný, akorát si každé dopoledne dopřávám nějakou menší sladkost - to jsem nikdy nedělala. Zhruba takto jím:
ráno ovesná kaše s banánem a proteinem + chia + lněné semínko po 5g
dopoledne svačinka - většinou tvarohová tyčinka z Lidlu
oběd - většinou salát z mozzarellou Light
svačina - většinou pár cherry rajčat, dva suchary s hummusem
večeře - nízkotučný tvaroh s cherry rajčaty

co si o tom myslíte? začala jsem cvičit, abych zhubla a udržela svaly, ale ty stehna mě děsí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13867
18.9.20 07:34

A nenabyli jen svaly na objemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5324
18.9.20 07:35

Jíš málo a úplně špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 07:37

@JancaS84 anemáš tipy, co mám změnit?

• Citovat
  • Nahlásit
12674
18.9.20 07:38

Podle me jis zoufale malo a spatne, jo, z toho muzes pribrat, telo ti v panice uklada vsechny cukry, co se do tebe dostanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
18.9.20 07:38

Tak cvičením se ti můžou svaly zvětšit. Ale teda z toho tvého jídelníčku bych měla strašný hlad. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14262
18.9.20 07:42

Teda ten jídelníček je příšerný. tohle by kaloricky nestačilo ani dvouletému dítěti. chybí tam proteiny i sacharidy. miminálně na oběd bych zařadila maso. Tělo si evidentně ukládá každý gram, který mu jídlem dodáš, kor když jsi začala každý den cvičit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4844
18.9.20 07:43

Máš strašně málo jídla, když se hubne, tak se hubne s jídlem! Najdi si na fb skupinku FitnessMotivationCZ, tam ti poradi. Stímhle nikdy nezhubnes, naopak priberes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 07:45

Jenže já si to včera počítala a vyšlo mi to kcal na skoro 1500? Ještě jsem se večer cítila docela přecpaně. Nevím, jak je to možné, ale bílkoviny mi taky vyšly dobře. Ještě jsem zapomněla dodat, že do kaše ráno dávám 30g vanilkového proteinu

• Citovat
  • Nahlásit
12674
18.9.20 07:46

Vyhod ty nizkoucne blafy a zarad ruznorode bilkoviny, pridej zeleninu. Misto nejakych procesovanych tycinek (nevim, co v tom je) si dej klidne ovoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12674
18.9.20 07:48

Jis blbosti, to ty kalorie nezachrani :nevim: Prasky, tycinky a nizkotucne blafy fakt nejsou kvalitni strava, at tabulky rikaji, co chteji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16810
18.9.20 08:13
@Anonymní píše:
Jenže já si to včera počítala a vyšlo mi to kcal na skoro 1500? Ještě jsem se večer cítila docela přecpaně. Nevím, jak je to možné, ale bílkoviny mi taky vyšly dobře. Ještě jsem zapomněla dodat, že do kaše ráno dávám 30g vanilkového proteinu

Tyčinka a všemožné blafy jsou dobré tak jako jednorázová svačina, když nemáš čas na jídlo. Ale ne pořád. Žádné maso, light kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6909
18.9.20 08:25

Kolik vazis a meris? Btw holky maj pravdu, to jsou vsechno radobyziviny a desne malo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9150
18.9.20 09:08

Začni jíst kvalitní stravu, nejlépe z prvotních surovin a vyhoď tyhle předražené chemické nesmysly. Dej si k snídani bílkovinný chléb s tvarohocou pomazánkou, k obědu raději flák masa se zeleninou a k večeři něco na podobném způsobu. Zařaď luštěniny. Máš spočítaný příjem pro svůj bazální metabolismus? Kolik tvoje tělo potřebuje v klidové fázi? Jelikož denně cvičíš, bude ta potřeba daleko větší. Jakmile budeš mít příjem nižší, tak nebudeš nabírat svaly a tělo bude podvýživené. Dřív nebo později to s tebou sekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1040
18.9.20 09:29

Počítám, že ta ovesná kaše s proteinem je něco kupovaného, takže spousta cukru.
koupená tvarohová tyčinka? Zase spousta cukru

Vyměň tyhle blafy. A taky třeba vůbec nepíšeš co piješ? Jestli to celé splachuješ třeba džusy, tak tam je cukrů… nebo sladké kávičky? Nebo kupované ochucené minerálky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama