Myčka 45 cm - jakou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aaaaja
Kecalka 269 příspěvků 09.11.14 08:35
myčka 45 cm- jakou?

Dobrý den, babička pořizuje malou myčku 45 cm - sháníme drátěné koše a nahoře šuplík na příbory - dělá se nějaká? Nebo jakou by jste doporučily a kterou naopak nebrat? Děkuji za rady. Já mám velkou ale babičce se velká nevejde a mám pocit, že jí každý prodejce nakukává něco jiného…

Reakce:
Fíííjááá
Kecalka 243 příspěvků 09.11.14 08:54

Záleží na finančních možnostech babičky. My před dvěma lety šetřily a koupili Candy, ale vestavnou. No a pár měsíců po záruce začíná odcházet. Určitě bych šla do ověřených značek, ale ještě bych probádala recenze na internetu.
Šťastnou ruku při výběru

aaaaja
Kecalka 269 příspěvků 09.11.14 09:02

No to jsem zapomněla zmínit- vestavnou nechce…

Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 09.11.14 09:10

http://www.whirlpool.cz/adpf-941-wh
volně stojící s příborovou zásuvkou

elinka90
Závislačka 2636 příspěvků 1 inzerát 09.11.14 10:03

http://mycky-nadobi.heureka.cz/…-dsg-573-nx/
my máme tuto a jsem s ní nadmíru spokojená. Máme jí 2 roky a vše klape jak má. Umeje i zapečené pekáče. Kupují do ní tablety z DM. Teď se budeme stěhovata budu jí prodávat, protože v bytě je místo na širokou myčku. A už teď vím, že si tuto koupim tu samou jen širokou

drsňačka
Kecalka 234 příspěvků 09.11.14 13:54

AEG s možností krátkého programu (30minut). Naši jsou sami dva, mají ji už 5let a jsou velmi spokojeni. Jinak z mých zkušeností jsme měliu Whirpul 2× a nyní máme Siemensku a ta je taky držák. Whirpulky jsou fajn, ale nejdýl nám vydržela 5 let. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >