Myčka na splátky Cofidis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 13:31
Myčka na splátky Cofidis

Ahoj,
koupila jsem si novou myčku a protože jsem se nechtěla před Vánoci vydat z peněz, zvolila jsem platbu 3000Kč hned a zbytek v pěti splátkách. Splátky mám u Cofidisu a myčku potřebuji surně :), nemáte tušení, jak dlouho trvá, než mi to přiklepnou? Kupovala jsem to dnes ráno a doteď se mi nikdo neozval, pouze si ověřovali telefon a do mejlu přišlo info, že to vyřídí co nejdříve. Potřebovala jsem, aby mi to ještě dnes odešlo z eshopu, ale to už asi neklapne. Kdo jste si bral něco na splátky, jak dlouho to trvalo, než vám splátky přiklepli?

Posílám anonymně, nerada bych to řešila veřejně, děkuji :)

Natálie

Reakce:
Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 06.11.14 13:43

Vlastně ihned na pobočce, ale jednalo se o Cetelem a nakonec to nebyl úvěr, ale Kreditní karta. Ale televizi jsme si odváželi hned domů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >