Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Havlova píše:
Je to úplně jedno, jakou použiješ. Stejně na terase už dávno nečeká.
Ale ony se domluvily! ![]()
@AnoNe píše:
Co je to za blbost, ta myš musí být nemocná, normální myš je rychlá, hbita a vyskočí a vyšplhá naprosto kamkoli. A kam nevysplha, tam se prokouše. Normálně nastraz pasticku, ta ji zabije a máš vyřešeno. Jestli dřív nechcipne na nějakou nemoc, protože ji popisuješ dost divně.
Ona mohla zdrhnout někomu ze sousedů, jako mazlicek, to se mi i jeví pravděpodobnější, než ze by jen tak z venku vlezla do 3. patra
a pak bude zvykla na lidi a nebude se bát a klidně bude blbnout se schudkama na terasu, protože je zvykla dělat s lidma blbosti ![]()
@Kriss Tina píše:
Ona mohla zdrhnout někomu ze sousedů, jako mazlicek, to se mi i jeví pravděpodobnější, než ze by jen tak z venku vlezla do 3. patraa pak bude zvykla na lidi a nebude se bát a klidně bude blbnout se schudkama na terasu, protože je zvykla dělat s lidma blbosti
A ona ji vyšoupne na mráz. Chudinka myška. ![]()
@AnoNe píše:
Co je to za blbost, ta myš musí být nemocná, normální myš je rychlá, hbita a vyskočí a vyšplhá naprosto kamkoli. A kam nevysplha, tam se prokouše. Normálně nastraz pasticku, ta ji zabije a máš vyřešeno. Jestli dřív nechcipne na nějakou nemoc, protože ji popisuješ dost divně.
Taky mi to přišlo divný, celý divný…
@Kriss Tina píše:
Ona mohla zdrhnout někomu ze sousedů, jako mazlicek, to se mi i jeví pravděpodobnější, než ze by jen tak z venku vlezla do 3. patraa pak bude zvykla na lidi a nebude se bát a klidně bude blbnout se schudkama na terasu, protože je zvykla dělat s lidma blbosti
Ona nedělala blbosti, fakt se nemohla dostat na výšku jednoho schodu a tím ven a padala… Bylo to divný, ale bylo to takhle.
@Vladusxx píše:Jo, je to myšlený vážně a myslím, že to jde poznat. Spíš je divné, že se tu dámy nemůžou shodnout, jestli jí mám okamžitě vraždit a nebo jestli jsem fuj, že jsem jí nenenchala v teple. Díky za ten odkaz na past -už jsem jí v nějakém obchodu tedka viděla, jen jsem nevěděla, jestli funguje…
Nejsem si vůbec jistá jestli je tohle myšlené vážně ale tuhle past jsme používali na chytání zdrhnutych krecku…fungovala dobře (křečkům se nic nestalo) myš Dobré nalakas např na jablko nebo na kousek opečeného buřta
https://lihne-inkubatory.cz/…i-domeckova/Jinak myši umí velmi dobře šplhat i po zdech a dostst se k tobě mohla třeba i přes stoupacky…
@Vladusxx píše:
Nejsem si vůbec jistá jestli je tohle myšlené vážně ale tuhle past jsme používali na chytání zdrhnutych krecku…fungovala dobře (křečkům se nic nestalo) myš Dobré nalakas např na jablko nebo na kousek opečeného buřta
https://lihne-inkubatory.cz/…i-domeckova/Jinak myši umí velmi dobře šplhat i po zdech a dostst se k tobě mohla třeba i přes stoupačky…
Je to myšlený vážně, asi jen cvok by se ptal a psal o tom jen tak.
Jinak díky za odkaz na past… Přes stoupačky to nebylo.
@martina.se píše:Živou fakt jo, mrtvý někdy v dětství, co nosily kočky v tlamách nepočítám… (nutno říct, že na mém životě není nic normálně od dětství, já život prožila zavřená jen doma, takže to bude evidentně tím)
Takhke jsem se dlouho nezasmala![]()
twl.. dospělý člověk, poprvé v životě vidí myš. To je prostě luxusní. Hele.. nech ji být. Ona se buď vrátí nebo ne. Tyhle potvůrky vylezou ve stoupackach klidně do 10.parta
@nechcinick píše: Živou fakt jo, mrtvý někdy v dětství, co nosily kočky v tlamách nepočítám… (nutno říct, že na mém životě není nic normálně od dětství, já život prožila zavřená jen doma, takže to bude evidentně tím)
Stoupačkama nepřilezla.
Myš šplhá po zdech, má drápky. Víš to? Hledá teplo a potravu. Je to totiž zviřátko. Nemůže zajít do Billy. Nastraž pastičku, dej do toho něco voňavého.
@nechcinick píše:
Ona nedělala blbosti, fakt se nemohla dostat na výšku jednoho schodu a tím ven a padala… Bylo to divný, ale bylo to takhle.
Normalni mys by ti na žádný schůdky nelezla, než bys nachystala to, po čem vylezla, tak by byla dávno někde v tahu. Schovala by se ti pod gauc nebo zalezla někde do kuchyně za lednici apod, ale určitě by na tebe nečekala a nevlezla na tebou připravené schudky, aby mohla vlezt na terasu.
@nechcinick píše:A to v8
Je to myšlený vážně, asi jen cvok by se ptal a psal o tom jen tak.
Jinak díky za odkaz na past… Přes stoupačky to nebylo.
@nechcinick píše: Živou fakt jo, mrtvý někdy v dětství, co nosily kočky v tlamách nepočítám… (nutno říct, že na mém životě není nic normálně od dětství, já život prožila zavřená jen doma, takže to bude evidentně tím)
Stoupačkama nepřilezla.
Ty nemáš stoupačky?
@nechcinick nikdy sem nezažila že by někdo takhle strašně hrotil jednu myš a hledal recenze na myši pasti…
každý normální člověk prostě koupi pasticku a použije ji výsledek pak hodí do koše… ![]()
@Russet píše:
Myš šplhá po zdech, má drápky. Víš to? Hledá teplo a potravu. Je to totiž zviřátko. Nemůže zajít do Billy. Nastraž pastičku, dej do toho něco voňavého.
Nemluvte se mnou jako s kreténem laskavě. Běžně se myši nepohybují v ložnicích v bytech na sídlištích.
@nechcinick píše:
Nemluvte se mnou jako s kreténem laskavě. Běžně se myši nepohybují v ložnicích v bytech na sídlištích.
Běž si popovídat s myšmi, aby ses uklidnila.
@nechcinick píše:
jsou tam zavřená dvířka
Ta dvířka jsou na klíč? Myš se protáhne i malou škvírou.