Myš ve 3. podlaží bytového domu - nezabíjecí past nebo?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
53518
7.3.23 08:29
@Havlova píše:
Je to úplně jedno, jakou použiješ. Stejně na terase už dávno nečeká.

Ale ony se domluvily! :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
7.3.23 08:30
@AnoNe píše:
Co je to za blbost, ta myš musí být nemocná, normální myš je rychlá, hbita a vyskočí a vyšplhá naprosto kamkoli. A kam nevysplha, tam se prokouše. Normálně nastraz pasticku, ta ji zabije a máš vyřešeno. Jestli dřív nechcipne na nějakou nemoc, protože ji popisuješ dost divně.

Ona mohla zdrhnout někomu ze sousedů, jako mazlicek, to se mi i jeví pravděpodobnější, než ze by jen tak z venku vlezla do 3. patra :D a pak bude zvykla na lidi a nebude se bát a klidně bude blbnout se schudkama na terasu, protože je zvykla dělat s lidma blbosti :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42621
7.3.23 08:38
@Kriss Tina píše:
Ona mohla zdrhnout někomu ze sousedů, jako mazlicek, to se mi i jeví pravděpodobnější, než ze by jen tak z venku vlezla do 3. patra :D a pak bude zvykla na lidi a nebude se bát a klidně bude blbnout se schudkama na terasu, protože je zvykla dělat s lidma blbosti :D

A ona ji vyšoupne na mráz. Chudinka myška. :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
330
7.3.23 09:13
@AnoNe píše:
Co je to za blbost, ta myš musí být nemocná, normální myš je rychlá, hbita a vyskočí a vyšplhá naprosto kamkoli. A kam nevysplha, tam se prokouše. Normálně nastraz pasticku, ta ji zabije a máš vyřešeno. Jestli dřív nechcipne na nějakou nemoc, protože ji popisuješ dost divně.

Taky mi to přišlo divný, celý divný…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
330
7.3.23 09:16
@Kriss Tina píše:
Ona mohla zdrhnout někomu ze sousedů, jako mazlicek, to se mi i jeví pravděpodobnější, než ze by jen tak z venku vlezla do 3. patra :D a pak bude zvykla na lidi a nebude se bát a klidně bude blbnout se schudkama na terasu, protože je zvykla dělat s lidma blbosti :D

Ona nedělala blbosti, fakt se nemohla dostat na výšku jednoho schodu a tím ven a padala… Bylo to divný, ale bylo to takhle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
330
7.3.23 09:21
@Vladusxx píše:
Nejsem si vůbec jistá jestli je tohle myšlené vážně ale tuhle past jsme používali na chytání zdrhnutych krecku…fungovala dobře (křečkům se nic nestalo) myš Dobré nalakas např na jablko nebo na kousek opečeného buřta
https://lihne-inkubatory.cz/…i-domeckova/Jinak myši umí velmi dobře šplhat i po zdech a dostst se k tobě mohla třeba i přes stoupacky…
Jo, je to myšlený vážně a myslím, že to jde poznat. Spíš je divné, že se tu dámy nemůžou shodnout, jestli jí mám okamžitě vraždit a nebo jestli jsem fuj, že jsem jí nenenchala v teple. Díky za ten odkaz na past -už jsem jí v nějakém obchodu tedka viděla, jen jsem nevěděla, jestli funguje…
@Vladusxx píše:
Nejsem si vůbec jistá jestli je tohle myšlené vážně ale tuhle past jsme používali na chytání zdrhnutych krecku…fungovala dobře (křečkům se nic nestalo) myš Dobré nalakas např na jablko nebo na kousek opečeného buřta
https://lihne-inkubatory.cz/…i-domeckova/Jinak myši umí velmi dobře šplhat i po zdech a dostst se k tobě mohla třeba i přes stoupačky…

Je to myšlený vážně, asi jen cvok by se ptal a psal o tom jen tak.
Jinak díky za odkaz na past… Přes stoupačky to nebylo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
330
7.3.23 09:28
@martina.se píše:
Takhke jsem se dlouho nezasmala :mrgreen: :mrgreen: twl.. dospělý člověk, poprvé v životě vidí myš. To je prostě luxusní. Hele.. nech ji být. Ona se buď vrátí nebo ne. Tyhle potvůrky vylezou ve stoupackach klidně do 10.parta
Živou fakt jo, mrtvý někdy v dětství, co nosily kočky v tlamách nepočítám… (nutno říct, že na mém životě není nic normálně od dětství, já život prožila zavřená jen doma, takže to bude evidentně tím)
Stoupačkama nepřilezla.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
7.3.23 09:30
@nechcinick píše: Živou fakt jo, mrtvý někdy v dětství, co nosily kočky v tlamách nepočítám… (nutno říct, že na mém životě není nic normálně od dětství, já život prožila zavřená jen doma, takže to bude evidentně tím)
Stoupačkama nepřilezla.

Myš šplhá po zdech, má drápky. Víš to? Hledá teplo a potravu. Je to totiž zviřátko. Nemůže zajít do Billy. Nastraž pastičku, dej do toho něco voňavého.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
7.3.23 09:36
@nechcinick píše:
Ona nedělala blbosti, fakt se nemohla dostat na výšku jednoho schodu a tím ven a padala… Bylo to divný, ale bylo to takhle.

Normalni mys by ti na žádný schůdky nelezla, než bys nachystala to, po čem vylezla, tak by byla dávno někde v tahu. Schovala by se ti pod gauc nebo zalezla někde do kuchyně za lednici apod, ale určitě by na tebe nečekala a nevlezla na tebou připravené schudky, aby mohla vlezt na terasu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42621
7.3.23 09:37
@nechcinick píše:
Je to myšlený vážně, asi jen cvok by se ptal a psal o tom jen tak.
Jinak díky za odkaz na past… Přes stoupačky to nebylo.
A to v8
@nechcinick píše: Živou fakt jo, mrtvý někdy v dětství, co nosily kočky v tlamách nepočítám… (nutno říct, že na mém životě není nic normálně od dětství, já život prožila zavřená jen doma, takže to bude evidentně tím)
Stoupačkama nepřilezla.

Ty nemáš stoupačky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11875
7.3.23 09:38

@nechcinick nikdy sem nezažila že by někdo takhle strašně hrotil jednu myš a hledal recenze na myši pasti… :roll: každý normální člověk prostě koupi pasticku a použije ji výsledek pak hodí do koše… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
330
7.3.23 09:42
@Russet píše:
Myš šplhá po zdech, má drápky. Víš to? Hledá teplo a potravu. Je to totiž zviřátko. Nemůže zajít do Billy. Nastraž pastičku, dej do toho něco voňavého.

Nemluvte se mnou jako s kreténem laskavě. Běžně se myši nepohybují v ložnicích v bytech na sídlištích.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
330
7.3.23 09:43
@Havlova píše:
Ty nemáš stoupačky?

jsou tam zavřená dvířka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
7.3.23 09:50
@nechcinick píše:
Nemluvte se mnou jako s kreténem laskavě. Běžně se myši nepohybují v ložnicích v bytech na sídlištích.

Běž si popovídat s myšmi, aby ses uklidnila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
7.3.23 09:50
@nechcinick píše:
jsou tam zavřená dvířka

Ta dvířka jsou na klíč? Myš se protáhne i malou škvírou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný