Myslíte, že je to na ATB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 21.04.11 20:48
Myslite ze je to na ATB?

Ahoj, maly ma uz asi tyden rymu,ma ji hlavne vecer jak lehne a rano teda vysmrkaval zlute hleny, obcas mluvi pres nos,ale to mozna jen jeden den, no a dnes teda v noci zacal kaslat a rano se poblinkal, plno hlenu. Mam podezreni na zadni rymu, kdyz tak moc nesmrka, fakt smrka jen rano ty hleny. Dnes jsem si zasla pro recept pamycon do nosu, vaham zda mu je dat, bo uz tyden tu rymu ma a zadne zlepseni. Diky

Příspěvek upraven 21.04.11 v 21:11

Reakce:
Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 21.04.11 20:56
Věrka.. píše:
Ahoj, maly ma uz asi tyden rymu,ma ji hlavne vecer jak lehne a rano teda vysmrkaval zlute hleny, obcas mluvi pres nos,ale to mozna jen jeden den, no a dnes teda v noci zacal kaslat a rano se poblinkal, plno hlenu. Mam podezreni na zadni rymu, kdyz tak moc nesmrka, fakt smarka jen rano ty hleny. Dnes jsem si zasla pro recept pamycon do nosu, vaham zda mu je dat, bo uz tyden tu rymu ma a zadne zlepseni. Diky

No my jsme mívali rýmu klidně i dva týdny a taky hnusnou zelenou.Takže ted když má rýmu,tak hlavně smrkat a když nejde,tak odsávam.Potom mažu průdušky eukalyptovým mazáním od Salosu nebo tymiánovou mastí od Luftu,mám sprej s eukalyptem co se stříká jako osvěžovač a takový olejíček do koupele na rýmku a kašel od Salosu.Tahle kombinace nám prozatím zabírá na 1,při kašli dávám jitrocelák nebo Hedelix.Takže ted míváme rýmu max.týden,někdy třeba jen 3 dny.

AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 21.04.11 21:08

a nebo zkus kapky PINOSOL..jsou olejovy a bylinny a pro deti od 1 roku..ja je uzivam ted v tehotenstvi..mam ted taky osklivou rymu a kapky mi dsot pomohly..troufam si rict ze se me nebude drzet ani tyden a bude to OK

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 21.04.11 21:09

Já také používám eukalyptový sprej nastříkám na plínku a přehodím přes postýlku dělám to i sobě a můžu doporučit kupuju od Justu. Rýmu máme max týden a kapu jen mořskou vodu. Stříkám eukalyptový sprej od prvního dne nachlazení.

Jana206
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 21.04.11 21:23

Pamycon mě samotnou mnohokrát zachránil před zánětem dutin, kdy bych musela mít celkové ATB, dcerce taky perfektně ředí hustou, zadní rýmu. Za mě, ano :palec:
Pokud pamycon máte často, můžeš požádat dr. o předpis jiných kapek z lékárny, kde je taky agresivní účinná látka, ale nevím přesně co. Měli jsme i jiné kapky, které jsou jen na předpis.

Jana206
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 21.04.11 21:25
AliceP píše:
a nebo zkus kapky PINOSOL..jsou olejovy a bylinny a pro deti od 1 roku..ja je uzivam ted v tehotenstvi..mam ted taky osklivou rymu a kapky mi dsot pomohly..troufam si rict ze se me nebude drzet ani tyden a bude to OK

Olejové kapky se pro děti nedoporučují. Bez ohledu na to, co píší na příbalu. Je tam vyšší riziko vdechnutí právě k vůli olejové substanci..A taky eukalyptus nemusí dělat některým dětem dobře.

Ale je to individuální, co člověku vyhovuje. Mě právě PINOSOL nevyhovuje, nikdy nepomohl.

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 21.04.11 21:42

a co třeba sinupret,ten je taky dobrý.malý ho ted taky bere,má zadní rýmu,ale nesmrká,je zahleněný v horních cestách,ale kašel jen občasné ataky a po sinupretu zlepšení veliké+stříkám mořskou vodu :nevim: sinupret nám doporučila dr. z orl,kde jsme byli napřeměření oušek po zánětech z dřívějška

inap
Závislačka 4618 příspěvků 21.04.11 21:46

Nam Pamycon nikdy moc nezabral, dostavame Garasone, jsou to sice kortikoidy, ale kdyz je nejhur, staci parkrat kapnout a je po zeleni. Dulezity je vystrikavat treba Sterimarem a odsavat, aby ten nosik zustaval cisty. Pokud je zahleneny a ma zadni rymu, tak to asi stejne moc nepomuze.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 22.04.11 00:07

Podle příznaků, které popisuješ, bych mu Pamycon dala bez diskusí.

Jana206
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 22.04.11 10:31

Mně osobně Sinupret nezabral..Ty přírodní léky zaberou jen při prvotních příznacích, ne husté zelené rýmě zaražené v dutinách..

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 22.04.11 11:34

Janitak já na sinupret dopustit nedám,mě zabírá super a i malému pomohl.a u mně zabral když jsem měla zánět v dutinách,v čele mi tepalo,bolelo to jak čert.ale pamycon bych dala klidně taky,hlavně aby to zmizlo

AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 22.04.11 22:47
Jana206 píše:
AliceP píše:
a nebo zkus kapky PINOSOL..jsou olejovy a bylinny a pro deti od 1 roku..ja je uzivam ted v tehotenstvi..mam ted taky osklivou rymu a kapky mi dsot pomohly..troufam si rict ze se me nebude drzet ani tyden a bude to OK

Olejové kapky se pro děti nedoporučují. Bez ohledu na to, co píší na příbalu. Je tam vyšší riziko vdechnutí právě k vůli olejové substanci..A taky eukalyptus nemusí dělat některým dětem dobře.

Ale je to individuální, co člověku vyhovuje. Mě právě PINOSOL nevyhovuje, nikdy nepomohl.

tak samozrejme to diteti nekapes do nosu ale vatovym tamponkem mu to natres na sliznice..konec­koncu je to i v navodu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >