Na kolik vyjdou stěhováci?

Anonymní
1.8.20 15:16

Na kolik vyjdou stěhováci ?

Ahoj. Využil někdo v poslední době stěhováky? Jsme pětičlenná rodina (2 dospělí a 3 děti). Takže věcí přiměřeně k tomu. Jdeme z bytu (4. patra bez výtahu) do přízemního domku. Vzdálenost cca 115 km ( max. 2 hod cesty). Věci si sami zabalíme do krabic, nábytek si demontujeme sami. Půjde v podstatě jen o odnos připravených věcí a nábytku z bytu, převoz a odnos do domku. Na kolik to tak může vyjít? Máte zkušenost anebo víte? Popř. doporučení stěhovací firmy v rámci Jihomoravského kraje?? Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4453
1.8.20 15:20

V ramci JMK je dost siroky pojem :D ale po Brne a okoli je jich spousta. Poptejte u nich moznosti a cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.20 16:38

@Cenarius Je mi jasné ze nejlepší bude nechat si udelat cenovou nabídku, ale zajímalo me ted, jestli ma nekdo zkušenost a kolik to tak cca stojí. Absolutne nemáme představu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.20 17:07

Ted ne. Ale pred 4 lety nas to vyslo na 8 tisic. Sami si demontovali skrine. Resp. Dvirka, pracku, gauc, stolek, a lavici.
Jinak osobni veci jsme stehovali postupne.
Bylo to 70 km. Z Nemecka do cech.
Takze myslim, ze kolem deseti tisic. Musis obeslat vic firem.

• Nahlásit
  • Citovat
3418
1.8.20 18:19

Řešila jsem nedávno - vyšlo by to na tolik, že by se za to dal kompletně zařídit dětský pokoj. A to jsme byly v 1+1, nábytku spíše málo než hodně, žádný velký a těžký (ten zůstával, stejně jako pračka, lednička, sporák atd.), balení svépomocí, stěhování cca 50km dále. Raději jsme pronajaly dodávku a zaplatily kamarádovi za pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.20 19:37

Pokud muzete tak si to zaridte sami, nebo pres zname, pripadne pujcit si auto.. vloni jsme se stehovali, vse si sami zabalili, rozbrali, slo jen o nanoseni, vynoseni, z bytu s vytahem do chodby domu. Vse ok, nez prislq rada na 15 beden s knizkama. Sileny problemy, ze to tahat nebudou, byli to ctyri poradny chlapi+ manzel…tak jsme si sami sehnali rudlik, a natahali to sami do jejich auta! Ochotny byl jen jeden, meli jsme priplatek za vynoseni veci pod strechu, a vsechno nam nechali na silnici, knizky samozrejmne taky, odnesli jen gauc a zidle :zed: cena i s jizdem (170km) cca 11tis praha + ten priplatek vlastne za nic 3000

• Nahlásit
  • Citovat
688
1.8.20 21:40

Stěhovali jsme se teď v květnu, vyšlo to na 14K, ale platila jsem dvě auta a čtyři stěhováky. Byli fajn, všechno odnosili, kam měli, ochotní. Byla jsem spokojená. Kalkulaci ceny jsem dostala dopředu. Asi je dobré poptat nebo někoho na doporučení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.8.20 11:00

Nevím kolik to stojí, ale když pročítám ty diskuze asi půjdu dělat stěhováka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama