Na miminko z aliexpressu

350
22.11.15 14:30

Na miminko z aliexpressu

Ahoj,

objednáváte z ali něco na miminko/batole? S čím jste byly/nebyly spokojené?
Já jsem tam doposud objednávala jen občas, teď bych tam chtěla něco koupit pro syna, tak bych ocenila vaše zkušenosti.
Dokonce jsem uvažovala nad koupí kočárku, ale z toho mám trochu strach. :)

Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2049
22.11.15 14:44

Z kočárku bych měla strach, ale oblečky a capáčky jsem tak nakoupila :-) a vypadá to v pohodě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
22.11.15 14:48

Neobjednávala bych nic z ali ani ebay pro miminko, tady se dá taky koupit pěkné a levné oblečení- nové i nošené. Kočárek apod. dražší věci bych vůbec nekupovala, je to drahá položka, takže to nejspíš bude chtít doplatit DPH+daň. Nehledě na nemožnost reklamovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
22.11.15 14:54

Na miminko jsem tam nikdy nic nekoupila, ale hracky tam porizuji :) treba kreslici podlozku a tuzky na vodu, za par kacek - kdyz jsem to shanela tady po hrackarstvich a papirnictvich, koukali na me jak na blazna, ze to neznaji. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626
22.11.15 16:04

Kupuju tam Niky oblečení a chce to hodně sledovat hodnocení a beru o 1-2 velikosti větší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
22.11.15 16:12

K tématu nic, ale zaujal mě název diskuze.
Na chvilku mě napadlo, jestli se tu nepořádá sbírka. :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
22.11.15 17:23

Nevím, jestli se kočárek vyplatí. Já tam nenašla žádný cenově příznivý (s rizikem, že nebude ok) a navíc je to už vždy v ceně, která se proclívá, takže přípočítat DPH a poplatek za tyto služby. Jinak na úplně malé miminko bych odvahu neměla, to se ti osype už jen ze vzduchu, nevíš, jestli nebudeš mít např. ekzematika a naopak nebudeš řešit oblečení z biobavlny apod. Asi bych počkala a potom třeba nějaké bundičky, mikiny atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 18:45

Kazde zbozi si muzes seradit podle poctu objednavek, mas tam i hodnoceni pod kazdym zbozim vcetne fotek od nekterych uzivatelu, zbozi co ma 5hvezd, bylo objednano 200× a vsichni pisou, ze byli spokojeni tak nevidim problem v nicem a spokojena budes taky.. Pokud objednavek 50,40,0 tak bych se na to vykaslala.

Kocarek bych si netroufla ani plastove veci co by mohlo dite zuzlat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.18 10:33

Osobně jsem si na Ali kupovala 2 kočárky, a jsem s němi naprosto spokojená :)
Cena obou vyšla na levnněji než jeden tu u nás :D
Jeden značky Jiaobei a ten druhý Max of Aulon :

https://gd.image-gmkt.com/…_400-w_g.jpg

Vypadá to úplně stejně.
Jediné co je lepší vždy zvážit, kupovat kočárky z německa ( protože je tam započítané clo i DPH )
S pořád nebuďte zahořklé z toho, že by jste tam nic nekoupili, polovina věcí v obchodech je stejně z číny i ty kočárky ( jo i ty které mají výrobnu v " Itálii " .. :D )
A nemluvím o hračkách to je to stejné .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama