Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
To jo, ten sifon, to musela být „sranda“ pít z něho UM. Ale kafe je z toho dobrý
. Spíš teda z nějaké přírodní vody - my si občas zajedem k pramenu do Ondrášova. Jednou za čas. A to kafe má pak takovou zajímavou chuť. A je z toho super pěna…
.
mno, voda z podolské vodárny se do řadu moc nepouští, je to záloha.. ale musela bych se zeptat tchána, ten ví o pražské vodě všechno ![]()
u balené vody je vyšší riziko těch bakterií (díky skladování)- a i nějaké organiky, díky tomu, že PET není bariérou proti přestupu těkavých látek.. a u kohoutkové zase dusičnannů..
převařování má význam u balené vody pro pozabíjení těch bakterií (ale pokud je čerstvá, nemá to moc cenu..) a u kohoutkové zase na odstranění přechodné tvrdosti vody (která ale není nijak školdlivá…).
studny za našeho dětství musely být dost hummus díky JZD ..
sifon mě teda pobavil taky
nikdy jsem se mámy neptala, nevím, co bylo zrovna v modě u mě.. jakožto sunarové dítě je dost možné, že jsem taky chlačila sifon ![]()
jinak hláška je z humberta
koilikrát já ten seriál viděla.. ![]()