Nadměrný hluk a miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adela27
Kecalka 110 příspěvků 14.05.11 20:32
nadměrný hluk a miminko

Ahoj holky,
myslte,že by se mohlo miminku (4m) poškodit nějak sluch,když bylo vystaveno (nezáměrně) asi na 20 - 30 vteřin nadměrnému hluku? Dneska na vycházce /v lese,ale na asfaltce), kolem nás projelo asi 12 motorek a z toho asi 5 těch crosových, co dělají neskutečný randál a byly od nás asi 2 metry. Malé jsem hned zakryla ouška rukama, ale oči měla až na vrch hlavy. Jinak neplakala a pak asi za 10 min znova usnula..teď mám brouka v hlavě, jestli jí to nemohlo nějak poškodit sluch, mě samoné to trhalo uši :cry: .

Příspěvek upraven 14.05.11 v 20:40

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8836 příspěvků 14.05.11 20:36

Neboj, sluch jí to určitě nepoškodilo, jen se vylekala :wink:

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.11 20:36

to nevím jak moc to mohlo být škodlivé na ouška, ale pokud jsi jí je držela tak by to mělo být v pořádku. Chtěla jsem ti jen napsat že nám se stalo něco podobného, s malým miminkem jsme se šli projít do centra města a byla zrovna nějaká akce na náměstí a centrem projížděla historická parní tramvaj, nezapoměla na každém rohu houkat a to teprve trhalo uši na té úzké ulici mezi domy. Všechni děti plakaly, nejen ty nejmenší :pocitac: a náš malý slyší podle všeho v pořádku

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 14.05.11 20:38

Ahoj. Myslím, že ne. Byla jsem na několika šermířských vystoupeních, kde se mj i střílí z děla (a přitom se psi lekají tak, že majitelům utíkají stovky metrů daleko) a dcera kamarádky u toho byla těsně po šestinedělí a nezdá se, že by měla problémy se sluchem (a to už dávno chodí do školy) :wink: .

Tohle mě na motorkářích vadí nejvíc, že dělají příšerný kravál. :cert:

Petra8a
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 14.05.11 20:42

Pokud jsi zakryla ouška rukama, tak bych se tolik nebála. Navíc to nebyla ani moc dlouhá doba. Ale tvůj strach chápu. Taky bych z toho byla celá vyjevená. Pitomci blbý - vidí mámu s kořárem a jedou jak debilové :evil:

adela27
Kecalka 110 příspěvků 14.05.11 20:44

NO randál děsnej! jsem myslela,že vyskočím z kůže a celá procházka tím byla pro mě zkažená. Nejvíc mě na tom vadilo,že to bylo fakt dva metry od nás :-(. Ouška jsem držela jak nejvíc to šlo. No mám zase brouka v hlavě a teď jí budu zase zkoumat, jestli je vše OK.

adela27
Kecalka 110 příspěvků 14.05.11 20:47

ty silniční motorky ještě v pohodě, ale ty crossový - ty bych na místě rozkopala :zed: !! a ještě to bylo do kopce, tak to tůrovali, aby to vyjeli! a já jdu s malou do lesa, na čerstvý vzduch a klid! Bylo to asi fakt na těch 30 vteřin, ale zato odně blízko a intenzivně.

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 14.05.11 20:56

Když jsi jí zakryla ouška, ničeho se neboj. Vylekalo ji to, ale neboj se nic.

ynax
Extra třída :D 13124 příspěvků 14.05.11 21:31

jj, zkoumej ji. :-D Nejlepší by bylo nechodit na procházky bez sluchátek, jako měli ve filmu Vesničko má středisková :lol:

jizvíková
Extra třída :D 12986 příspěvků 14.05.11 21:38

myslím, že mamuti dělali větší hluk :lol: :lol:

mimochodem, kdyz jsou v brise, tak je tam takovy randal, ze nejaka motorka je jako ukolebavka

adela27
Kecalka 110 příspěvků 14.05.11 21:48

ukolébavka? rozhodně nevypadala,že by jí to teda uspávalo, ba naopak jí to probudilo a oči měla až na vrch hlavy, jak se bála..myslíš,že zvuky v těle dělají rámus jako zvuk motokrosové motorky? já o tom teda tak přesvědčená jako ty nejsem..

araw
Neúnavná pisatelka 16764 příspěvků 15.05.11 06:25

Já si myslím, že fakt dost přeháníš… To chce klid mamino, nebo z malé vychováš hypochondra :mavam:

eVerča
Ukecaná baba ;) 1608 příspěvků 15.05.11 21:41

naše malá nedavno ležela na zemi na matračce a já ani ne metr od ní luxovala a ona se ani nezavrtěla a v klidu spinkala :palec:

adela27
Kecalka 110 příspěvků 15.05.11 22:22

Ta motorka crossová šla slyšet ještě 100 metrů ode mě,když jela, fakt rachot..to vysavač asi přirovnávat nejde.. nevím no, pokud asi člověk nebyl přímo v této situaci tak to bagatelizuje, v té chvílimi teda ale do smíchu nebylo a nepřála bych to žádné mamince.

eVerča
Ukecaná baba ;) 1608 příspěvků 16.05.11 12:22
adela27 píše:
Ta motorka crossová šla slyšet ještě 100 metrů ode mě,když jela, fakt rachot..to vysavač asi přirovnávat nejde.. nevím no, pokud asi člověk nebyl přímo v této situaci tak to bagatelizuje, v té chvílimi teda ale do smíchu nebylo a nepřála bych to žádné mamince.

myslím, že to nikdo nebagatelizuje :nevim: jen říkáme, abys nemělao sluch mrňouska strach :palec: Sluch by to mohlo poškodit, to zajisté, ale to by mu muselo být miminko vystaveno déle než pár sekund/minut…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama