Nadýchala jsem se - super diesel aditiv

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.12.21 22:59

Nadýchala jsem se- super diesel aditiv

Ahoj, prosím rychle o odpověď. Jsem teď fakt zoufalá. Jsem hrozně blbá. Přerovnávala jsem dílnu a nesla jsem super diesel aditiv a byl špatně zavřený a celý se mi rozlil. První co jsem udělala bylo, že jsem vzala hadru a začala to utírat, měla jsem to samozřejmě i na rukách. Než jsem to vydrhla trvalo tak 45 minut. Teď se mi docela motá hlava, ale jinak docela ok. Jenže jsem se dívala na internet a je prý zdraví škodlivý při vdechování a styku. Bojím se, nemůže mi to něco udělat? Neudělá to nic orgánům? Nezpůsobuje to třeba neplodnost nebo tak? Nikam se mi volat ani jezdit nechce. Stalo se to před hodinou, chtěla jsem to tam trochu přerovnat. Prosím uklidněte mě nebo dneska neusnu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2820
30.12.21 23:05

Ne, nic se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60051
30.12.21 23:07

Otevřela bych okno, lehla si. A dýchat čerstvý vzduch.
Taky ve 22h. přerovnávat garáž. To je nápad 🤯.
Příště to nechej na jindy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2820
30.12.21 23:09

A příště si vem respirátor. Bude to jedna z mála chvil, kdy fakt bude mít význam :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 23:13
@Kelsey píše:
Otevřela bych okno, lehla si. A dýchat čerstvý vzduch.
Taky ve 22h. přerovnávat garáž. To je nápad 🤯.
Příště to nechej na jindy.
To teda je, to uznávám :zed: Ale chtěla jsem mít na Silvestra uklizeno a tak to dopadlo. Fakt se hrozně bojím, jestli to nemůže poškodit orgány nebo tak…
@Petula306 píše:
Ne, nic se nestane.

To doufám…

@Petula306 píše:
A příště si vem respirátor. Bude to jedna z mála chvil, kdy fakt bude mít význam :D :D

No, to by bylo lepší, kdybych ho měla, ale v tu chvíli mě to ani nenapadlo. Strašně se bojím, je mi nějak divně.

• Citovat
  • Nahlásit
2
30.12.21 23:13

S největší pravděpodobností se ti nic nestane. Kdyby ti bylo zle i zítra, tak si zajdi za doktorem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4786
30.12.21 23:48

Jednorázově ti to asi nic neudělá. uvidíš zítra. Můj bratr v létě stříkal nějaký díly na auto, v zavřený garáži, zinkovou barvou. Byl sám doma, naši na dovolený, a vecer mi volá, že co zabírá na zánět průdušnice, že má asi problém. Skoro nemohl mluvit. Já vyklepaná, co když se udusí, no solidně to s ním zacvičilo, nic mu nebylo, ale totální tuberáckej chrchlák, jakej jsem v životě neslyšela, měl asi tři týdny. To mi připomíná, že mu musím též připomenout, aby si došel na rentgen plic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 23:49

Ještě jsem se dočetla, že může způsobovat rakovinu. Snad ne, když jsem u toho byla tak 45 minut ne? To jako při pravidelném styku s tím ne??

• Citovat
  • Nahlásit
647
30.12.21 23:53

Přestaň panikarit. Jednou ti to nic neudela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4786
31.12.21 00:01
@Anonymní píše:
Ještě jsem se dočetla, že může způsobovat rakovinu. Snad ne, když jsem u toho byla tak 45 minut ne? To jako při pravidelném styku s tím ne??

Myslim si že jo. Hele já dělala v laborce, a to co tam jsme cichali, to je mazec. A to tam byly ženský, co tam dělali celej život. Pro klid duše zavolej doktorovi, nebo si tam zajdi, ať tě pošle třeba za půl roku na rentgen plic, ale myslím, že když nebudeš ani kašlat a nic ti nebude, tak je ten rentgen víc skodlivej než tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13759
31.12.21 05:43
@Anonymní píše:
Ještě jsem se dočetla, že může způsobovat rakovinu. Snad ne, když jsem u toho byla tak 45 minut ne? To jako při pravidelném styku s tím ne??

Víc ti ublíží ta zbytečná panika co máš a ten internet, který máš k dispozici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10731
31.12.21 08:49
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím rychle o odpověď. Jsem teď fakt zoufalá. Jsem hrozně blbá. Přerovnávala jsem dílnu a nesla jsem super diesel aditiv a byl špatně zavřený a celý se mi rozlil. První co jsem udělala bylo, že jsem vzala hadru a začala to utírat, měla jsem to samozřejmě i na rukách. Než jsem to vydrhla trvalo tak 45 minut. Teď se mi docela motá hlava, ale jinak docela ok. Jenže jsem se dívala na internet a je prý zdraví škodlivý při vdechování a styku. Bojím se, nemůže mi to něco udělat? Neudělá to nic orgánům? Nezpůsobuje to třeba neplodnost nebo tak? Nikam se mi volat ani jezdit nechce. Stalo se to před hodinou, chtěla jsem to tam trochu přerovnat. Prosím uklidněte mě nebo dneska neusnu.

Neeeee. Spis by ses poblinkala :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13759
31.12.21 15:12
@Anonymní píše:

Jinak tady jde vidět naprostá neschopnost samostatného myšlení s uvažování. Poučení i pro ostatní. NIKDY, NIKDY neutirejte neznámé chemikálie holejma rukama!!! Vždy si vemte rukavice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat