Nadýmání a bolest zad

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
15.10.21 19:15

Nadýmání a bolest zad

Ahoj,
jsem úplně zoufalá. Posledních pár dní trpím na hrozné křeče v břiše. Je to spojené s nadměrnou plynatostí, ale ne vždy to jde dobře ven… Jenže co mě na tom zaráží je, že mě k tomu začnou ještě bolet záda. Netroufam si říct přesně, ale nejspíš v okolí ledvin. Jsem z toho celá špatná. Když odpočívám, je to v pohodě. Nejhorší to bývá po jídle a následující hodiny. Naposledy (před týdnem) jsem měla jen velmi slabou, nebo téměř žádnou MS. Těhu test negativní - ani se teď upřímně nesnažíme, beru HA.
Nemá prosím někdo zkušenost, o co by se mohlo jednat? Já myslela že možná i nějaký zánět ledvin. Přítel straší se slepakem. Ještě mě napadla celiakie. Jenže to prostě může být cokoliv… Když bych chtěla začít lítat po doktorech, což se mi vážně nechce, kde bych měla začít? Prostě u obvoďáka asi, ať poradí, dá žádanky atd…?
Díky všem, kdo se nějak vyjádří :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
15.10.21 19:22

Dodatek

A ještě tedy dodám, že po psychické stránce mi v životě nebylo lépe, tedy stres bych vyloučila až na poslední místo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5009
15.10.21 20:22

Určitě k obvodakovi. V břiše vpravo tě nebolí/nepíchá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 20:28
@Ryuu píše:
Ahoj,
jsem úplně zoufalá. Posledních pár dní trpím na hrozné křeče v břiše. Je to spojené s nadměrnou plynatostí, ale ne vždy to jde dobře ven… Jenže co mě na tom zaráží je, že mě k tomu začnou ještě bolet záda. Netroufam si říct přesně, ale nejspíš v okolí ledvin. Jsem z toho celá špatná. Když odpočívám, je to v pohodě. Nejhorší to bývá po jídle a následující hodiny. Naposledy (před týdnem) jsem měla jen velmi slabou, nebo téměř žádnou MS. Těhu test negativní - ani se teď upřímně nesnažíme, beru HA.
Nemá prosím někdo zkušenost, o co by se mohlo jednat? Já myslela že možná i nějaký zánět ledvin. Přítel straší se slepakem. Ještě mě napadla celiakie. Jenže to prostě může být cokoliv… Když bych chtěla začít lítat po doktorech, což se mi vážně nechce, kde bych měla začít? Prostě u obvoďáka asi, ať poradí, dá žádanky atd…?
Díky všem, kdo se nějak vyjádří :andel:

Řeším to samé. Praktická začala nejdříve pribiotikama, ty mi nepomohly. Teď se chystám na ultrazvuk břicha a když se nic neprokáže, tak gastroenterologická poradna.
Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě strašně trapný.

• Citovat
  • Nahlásit
4
15.10.21 20:31

@jita22 nene, to ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
16.10.21 00:19

Já jsem řešila podobné problémy.
Nic se nenašlo. Nejspíš stres a špatná strava. Pomohl mi Omeprazol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat