Nadzemní bazén Intex nebo Bestway??

11923
26.4.19 19:59

To je fakt úplně jedno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74217
26.4.19 20:46

Ani jeden. Loni se koupil, napustil a v noci se po nem prosla kocka nebo kuna. Takze 3 tis. v pip…, jako lepilo se celou sezonu, ale to uz neni ono. Po sezone sel na sberak. Prvni vydrzel 2 roky. Jsem se rozcililana, ze nebudu co rok nebo dva kupovat novy bazen.
Letos uz se kopalo a dal se bazen do zeme. Ten skladany. Jak ma folii (Vario 2).
Jeste upravy (dlazba atd.), protoze ten nafukovaci nedava smysl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1793
26.4.19 20:50

To je nastejno, měly jsme obojí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29761
26.4.19 21:14

My nakonec koupili nadzemní Marimex Florida s pevnou konstrukcí. Pročetla jsem hodně článků a i po zkušenostech s nafukovacími bazény známých (utíkají, přetékají, když si děti divoce hrají, musí se lepit) jsme šli raději do tohoto. Měli jsme ho minulý rok první sezónu a byli jsme spokojeni. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný