Nafukovací ohrádka - výborné!

206
15.6.07 23:11

nafukovací "ohradka"-vyborné!

Ahoj, chtela bych se podelit o vybornou zkusenost s nafukovaci ohradkou Galt - pro ilustraci:
http://www.4kids.cz/…tdetail.aspx?…

Koupila jsem ji kdyz maly zacinal sedet a je to uplne uzasna vec. Nejdrive pres ni lezel na brichu a na zemi si hral s hrackama, pak sedel a zacal se ruzne prevalovat na strany, na zada atd. Hlavni je ze nemam strach ze se prasti kdyz spadne, protoze jeste nesedi uplne jiste. Navic je to nafukovaci, tak jsem to ted napriklad vzali i na dovolenou, maly si v tom hral tak aspon 3 hodiny denne a my s manzelem meli chvilku klidu na knizku.
Takze pokud o tom nekdo uvazujete-nevahejte, je to opravdu fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

792
16.6.07 10:39

… možná budu rýpavá - ale mě pravidelně takto založené diskuse připadají jako komerční reklama na ten - či onen - výrobek. 8)

Navíc sem tedy koukla na odkaz - a neumím si představit - jak by tam mé dítko vydrželo tři hodiny hehe - po dvou minutách by z kruhu přepadla ven a bylo by!

Ale jo - pokud se někomu líbí, v poho - jen si myslím, že je to tak pro děti do půlr oku - jak začně lozit - šup a takováto ohrádko ho nemůže zastavit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
16.6.07 10:43

mela jsem to na jazyku -Lusie-mala leze dyl ale sedi az ted par dni a takze pro nas absolutne na nic-na leženi to neni-je to moc male-a na sezeni?? by hned zdrhla chi. :roll: :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3785
16.6.07 10:47

Chi, tak u nás by to taky byly vyhozené peníze ;-)
Netrvalo by 3 minuty a malá by byla na trase obývák - kuchyň ;-)
Ale proti gustu žádný dišputát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
16.6.07 11:03

Přesně holky :lol: pro malé mimino to není…a pro to, které už lozí - taky ne.-)) jak říkám - já mám vždycky pocit, že jsou to upoutávkové diskuze…-))) aneb- ne to emimino chodí spousta mamin - však ona si to nějaká koupí :lol:
Jenže - vím ze své zkušenosti - že už si pořádně rozmejšlím, co Kikči koupím.-) páč zbytečností máme doma už fakt dost.-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
16.6.07 12:04

No já mám pocit, že by se z toho Mates pomalu odsoukal už teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
16.6.07 14:53

Ahoj, tak já se zase musím ohrádky zastat, měli jsme jí v herně na plavání a moje skoro dvouletá dcera si v tom moc vyhrála, klouzala se ze skluzavky dolů a hup do toho kruhu, chtěla jsem to pro druhé mimi sehnat a jsem ráda, že mám odkaz. Maminky na malá miminka to tam hodně využívala, když malé potřebovali odložit a nebo tam opravdu sedělo a hrálo si. Je to sice hodně peněz, ale mě se to líbí a osvědčilo se to. Ale proti gustu žádný dišputát :wink:
Nicméně děkuji za typ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
16.6.07 18:31

Mě to taky přijde jako nepotřebná zbytečnost na pár týdnů a hlavně zbytečně vyhozené (nemalé) peníze!

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3785
16.6.07 18:45

Ale jo, může to mimčo bavit…jenže jak dlouho?
Kdyby to měli třeba u nás na plavání, bylo by to fajn. Na chvilku je to asi prima záležitost. Ale u nás tomu dávám bod oblíbenosti tak…týden? Týden :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
17.6.07 16:58

Ja jsem rozhodne nechtela delat zadnou reklamu, i odkaz jsem dala prvni, jaky jsem na netu nasla.
Myslela jsem si totiz taky, ze to bude na nic, ale manzel me presvedcil, at to rozhodne zpet neposilam, kdyz uz jsem to objednala. A musim rict, ze uz si v tom maly hraje 3 mesice opravdu denne nekolik hodin. Jasne, ze uz vyleze, ale az po nejake dobe hrani. Vozime to v aute i kdyz jedeme na chatu a jak jsem psala, ted jsme to meli i na dovolene u more.
Takze kdo nechce at nekupuje, ja jen chtela doporucit vybornou vec ktera se mi osvedcila. Napsala jsem to na emimino proto, ze sama rada kupuju doporucene veci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
essenka
24.10.12 10:21

nafukovací ohrádka

No já taky uvažuji nad koupi nafukovací ohrádky. jen sem ještě nenašla nikoho kdo má s tím zkušenost. spousta píšete že to stojí spoustu peněz. no 400kč mě nepřijde až moc když klasická dřevěná stojí tisíce.

• Nahlásit
  • Citovat
6955
24.10.12 11:01

No ja mam nafukovaci Galt ale vylozene ohladka to neni( jakoze tam das dite a muzes jit kam chces, to ne. Ale zase si tam mala rada hraje, vyleza a zaleza do toho ale prostor uvnitr je fakt jen na sedeni. Jestli chces koupit levne ohradku, tak kup cestovni postylku a naspodek at ti nekdo ureze polystiren at to ma ditko pod nohama pevne a az pak na to dej tu skladaci matracku. Ja koupila cestovni istylku jako ohradku na netu za 300kc pouzitou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
essenka
24.10.12 17:13

http://www.hrackykuba.cz/…7484720.html ja měla na mysli tuto ohradku jestli nekdo nemate?

• Nahlásit
  • Citovat
6955
25.10.12 06:18

Myslim si ze je to blbost, a nase mala prokousla uz v 7 mi mesicich bazen, takze tohle by pro ni nebyl problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama