Náhlá změna nočního spánku

Anonymní
24.8.20 21:45

Náhlá změna nočního spánku

Ahoj holky, maminy. Mela jste nektera podobnou zkusenost? Syn, skoro 9m mi ted uz skoro 14 dni v noci naprd spí. Proste po ulozeni je do hodiny a pul vzhuru, davam spat kolem 20:30 - 21h jako vzdy. To spal tak do 8h do rana. Pohoda. Ted se vzbudi po hodine, dvou a je jako znovuzrozeny, otevre oci jak blesk a tlemi se, leze se postavit a skakat o postel smeje se, stebetá, chce lezt, stavet se. V posteli mi lezi, prevaluje se sem a tam unavene, ale nezabere - nakonec stejne vstane a chce radit. Kdyz ho ale kolebam, tak ocicka zavre, ale neusne, to muzu skakat i dve hodiny, bude je mit zavreny, ale nezabere, bude v pozoru pripraven na akci :) Zabere az kolem pulnoci a chrape do dopoledne treba. Neplace, nejspis ho nic netrapí. :think: da se to tedy povazovat za neco s rustem/vyvojem atd..?
Vcera pomohlo nechat ho v postylce par minut plakat, potom u chovani usnul.
Jinak syn s nami spi v posteli. V postylce spanku nikdy moc dlouho nedal.
Moje otazka zní - zdali to je chvilecne nebo pomuze upravit spaci rezim? Kdyz vstaval rano, chodil dopolrdne a pak 2× odpoledne. Ted vstava dopoledne, spat jde po obede a potom jeste odpoledne. Dnes vstaval kolem 5tý… v pul 9 šel spát, pred chvili vstával a zase nespí… :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4253
24.8.20 21:53

Nenechej ho ráno spát dlouho. Před den max. dva spánky. At tu potřebu má zase večer. Jestli dneska zase spí špatně v noci a bude ti spát celé dopoledne tak zase nebude ta potřeba večer. Prostě to uprav násilně. Pár dní bude boj ale zase si to sedne. Dcera takto ze dne na den před druhým rokem začala večer usínát až kolem 21-22 hodiny.. takže jsme rušili odpolední spánek. Nechodila spát vůbec přes den a večer už kolem 19hod. Ale od té 17:30 byla hrozně už unavená a protivná. Tak 7-14 dní to trvalo než si zvykla a pak super. Chodila spát i před 19, ráno spala až do 7-8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
24.8.20 22:03

Jak dlouho to trvá? Dcera tohle měla na přelomu sedmého a osmého měsíce, ale trvalo to asi jenom dva týdny. Teď už je zase vše při starém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64583
24.8.20 22:05

Neni to horkem? Pred spanim na noc bych ho nechala dyl vzhuru, treba 4-5 hodin, pokud vydrzi. Obcas mi to taky ted dela, vetsinou, pokud neni pred spanim na noc dostatecne unaven

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9088
24.8.20 22:10

Já tuhle, noční party " fázi měla u obou dětí a obě z toho naštěstí vyrostly. Trvalo to kolem dvou týdnů a přešlo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama