Najednou malé břicho

Anonymní
9.7.20 13:03

Najednou malé břicho

Holky neměla jste to nějaká? Jsem 34tt a je to moje druhé těhu. Normálně mám břicho jako kombajn :D :D a včera večer jsem najednou břicho neměla a nedělalo mi vůbec problém ho zatáhnout a teď se to stalo znovu. Z neděle na pondělí jsme byli v porodnici na podezření odtoku plodovky a tam řekli, že malej naléhá hlavičkou, ale odtok se nepotvrdil. Včera dopoledne na kontrole jsem měla taky dost plodovky, ale zdá se mi to divný. Je možný, že se mimčo někde schová a to bricho proste najednou zmizí? :D :D :D :D v prvním tehu jsem tohle neměla

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1180
9.7.20 13:14

Mi zase přijde, že mám ráno menší břicho. A večer jak jsem po celém dni najezena a vypiju tak 3 litry, tak mám úplně buben. :D ale nijak to neřeším, vše v pořádku, takže. Jinak ono asi záleží jak je mimco otočené, jak je malá k zádům tak mám břicho jinak, než když je otočená k břichu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
9.7.20 13:16

@EvieK tak to já mám bricho obrovský pořad :D proto mi to přijde tak divný :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
9.7.20 13:21
@Sabu412 píše:
@EvieK tak to já mám bricho obrovský pořad :D proto mi to přijde tak divný :D :D :D

Mi se to taky střídá, ale nikdy mě nenapadlo se nadtím tak zamyslet a břicho právě taky nestahuji. :mrgreen: a to jsem 36tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
9.7.20 23:15

Taky mohlo dítě jenom změnit polohu. Pokud bylo při kontrole vše v pořádku a nikde ti nic neteče, tak bych neplasila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama