Sen o smrti novorozence v těhotenství..

Anonymní
9.7.20 04:07

Sen o smrti novorozence v těhotenství..

Teď jsem se vzbudila a jsem úplně v háji… :‚(
Zdálo se mi že rodim… Najednou komplikace dali mi kyslikovou masku a najednou jsem nic nevěděla.. Když jsem se probudila stále jsem byla na sále šla jsem císařem… Všude byl šílený chaos a doktoři kmitali a já viděla papíry ve kterých bylo napsáno vrozené vady… Najednou mi zase dali kyslikovou masku a uspali mě a když jsem se znovu vzbudila chaos byl menší ale všichni se tvářili strašně… Začala jsem strašně brečet a ptám se sestry co se děje… Ta jen zakroutila hlavou a sklopila ji… Bylo mi jasné že Vaneska už není… Začala jsem tak šíleně brečet ale opravdu tak strašně moc to nejde popsat byla to šílená bezmoc to po čem jsem snila najednou nebylo a já nemohla nic dělat… Nemůžu se z toho vzpamatovat byl to opravdu živej sen :‘(
Ještě dodám objevilo se ve snu moje oblíbené číslo na které neustále někde narážím… Prostě kouknu na hodiny a je tam to číslo nebo před nama jede auto a je tam to číslo… Datum kdy jsem začala se svým přítelem je 27 takže zase to číslo… Můj brácha je starší o 2 roky sestra mladší o 7 let zase to číslo… Nemůžu vše vyjmenovat je toho strašně moc kde se to číslo objevuje… Jenže se objevilo i ve snu kdy jsem zjistila že naše malá Vaneska kterou čekáme už není… Koukla jsem na hodiny a byl nějaký čas a 27 minut v tom jsem zjistila že Vaneska už není…
Prosím vás řekněte mi že to neznamená nic zlého… Dnes jsem byla na gyndě a bylo tedy vše v pořádku ale tohle mě prostě úplně dostalo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58
9.7.20 04:17

Ahoj, četla jsem, že na konci těhotenství jsou zlé sny normální. Tvoje podvědomí se tak prý vyrovnává se strachem z neznámého, bolesti apod. Byla bych v klidu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 04:32

@Lizzie001
Já jsem právě teprve ve 4 měsíci :(
Ale děkuji moc za podporu :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
238
9.7.20 04:35

Samozrejme, ze to neznamena nic zleho. Proste se ti do snu promitaji obavy o dite. To je naprosto normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4958
9.7.20 05:08

27 tam vidíš, protože to je v podvědomí, myslíš na to a ani to nevíš. Zlé sny jsem mívala taky, nejvíc asi teď u poslední a všechno dobře dopadlo :srdce: mě by tedy nenapadlo, že bratr starší o 2 a sestra mladší o 7 je 27 :lol: to hledáš už všude :mrgreen: Živé sny a hlavně katastrofické jsou v těhotenství normální. Mívala jsem to u všech, od počátku. Mám 3 děti. ;) Neboj, nic to neznamená :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12903
9.7.20 05:32

Nic to neznamená. Jen se ti tam dostalo vše co pres den vnímáš ale potlacujes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
9.7.20 05:53

@mau-mau možná viděla film Číslo 23 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
9.7.20 06:12

Já v těhotenství bojovala s hodně živými sny…někdy jsem i přemýšlela ráno, jestli se to stalo nebo jestli se mi to jen zdálo a občas jsem si fakt nebyla jistá. Takové sny jsem nezažila nikdy předtím a nikdy po tom..nechápala jsem. A taky jsem měla párkrát i hodně ošklivé zlé sny, ale nic to neznamenalo, jen jsem se o dcerku fakt hodně bála po dvou potratech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8409
9.7.20 06:31
@Katka372 píše:
@mau-mau možná viděla film Číslo 23 :-)

O čem to bylo, nějaký horor nebo tak? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8786
9.7.20 06:38

Ve 2. těhotenství jsem měla úplně šílené sny - plné krve, mrtvol, až jsem se chodila bát spát… nikdy předtím, ani nikdy potom jsem takovou frekvenci ošklivosti nezažila. Holčička jde v září do 1. třídy a nezdá se, že by ji to nijak ovlivnila, je zdravá, krásná a chytrá :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
9.7.20 06:45

Babička mého muže říkala, že sny o smrti značí, že ten člověk bude mít dlouhý a šťastný život. Hodně se takovýma věcma zabývá. Ale znám ty šoky z takových snů, neboj se, dneska už je taková doba, že kdyby měla život ohrožující vady, už by si o tom věděla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8409
9.7.20 07:01

Já mám živý real sny i jako netehotna :lol: spíš po porodu teda, kdy se mi treba zdálo, že moje (nekolikatydenni /měsíční dítě) vylezlo samo z postýlky, mluvilo, běhalo, jedlo… :mrgreen: :D

A teď když jsou větší, tak je zase zapominam vyzvednout ze školy, školky, kroužků, tramvaj /bus jede uplne jinam než má, nebo jedu třeba s detma vlakem někam, mám s sebou hrozně věcí, pořád něco hledám, máme vystupovat a děsnej zmatek, vždycky něco zapomeneme… :) :roll: ale takovýhle sen by mě v tehu asi taky vyděsil, i když je jasný, že si s náma jen hraje náš mozek :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
957
9.7.20 07:07

Říká se, že když se ti o někom zdá, že zemře, bude mít dlouhý život ;) Smrt údajně!! značí, když se dotyčný vdává/žení (ve snu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
9.7.20 07:18

Mozek je složitá věc. Musíš si sama odpovědět, jestli jsi věštec, co sny předpovídá budoucnost, anebo jsi jen obyčejnej člověk, co má živý sny. Já jsem bohužel/bohudík to druhý a sny se mi teda neplní a to je mám živý od malinka a pamatuji si některé sny i z dětství naprosto konkrétně. Já bych se vsadila, že přikládáš význam věcem, kde zadny hlubší vyznam není a nekdo to dělá. Fanatici třeba, nebo nejake sekty tohle mají vytříbené skvěle. Ty budeš asi spíš trošku úzkostnější, obavy budou i v reálném životě a pokud by tě to obtěžovalo, není od věci se strachem bojovat cestou psychoterapie nebo i jen sebekontroly. Myslet na hezké věci, zakázat si venovat jakoukoliv pozornost strachu..pitvat se v tom apod…a vubec uvazovat o tom, ze by se ti neco takoveho mohlo stat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
9.7.20 07:47

@Jahudka82 https://www.csfd.cz/…-23/prehled/
Je to takový thriller. Mě se i líbil. Přesně jako zakladatelka vidí číslo 23 úplně všude, třeba spojením dvou čísel, násobením a pod. Doporučuji shlédnout :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama