Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj maminky,
v noci ze včerejška na dnešek mi za bouřlivých pohybů miminka klesl pupík. Šla jsem spát a od rána už necítím téměř žádné pohyby v bříšku. Je jich podstatně méně a nejsou v žádném případě tak výrazné, jak jsem byla do teď zvyklá. Jsem přesně v 39. tt. Chtěla bych se prosím zeptat, jestli to může být způsobeno polohou pupíku nebo se mám bát. Případně jak jste na tom byly na konci těhotenství s pohyby Vy?
Pokud je cítíš, je to ok. Už je asi hodně nacpany dole, tak je nemusíš tak cítit. Já je třeba ke konci cítila fakt málo..