Nákupy Pepco

226
3.2.20 21:46

Nákupy Pepco

Ahoj, zajímalo by mě jestli nakupujete oblečení pro děti v Pepcu? V okolí mám spoustu lidí, kteří na Pepco nadávají (kvalita, čína, apod.) a vždy když jdu u nás ve městě do Pepca, tak je beznadějně vyprodané. Tak nějak nechápu, všichni nadávají, ale ten obchod je hned po závozu zboží vyprodaný? :nevim: Jaký máte názor na dětské oblečení z tohoto obchodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7151
3.2.20 21:49

@roba18 ano, nakupuji. Člověk musí ale koukat na materiál. Ven, do školky a na zahradu ty věci malému stačí. Ale jsou mu dva, rychle ze všeho roste. Až bude starší, nakupovat budu jinde, aby to něco vydrželo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14396
3.2.20 21:50

Nic moc, občas tam koupim synovi tepláky do školky, protoze on je hned rozerve na kolenou, tak je mi líto kupovat drahé, když za týden rozdrbe stejně značkové za litr jako ty obyč z pepca za pade :roll: a na vánoce sem tam koupila nejaky vánoční obleček na fotku pod stromek, co na sebe děti vzali jednou. Jinak ta kvalita nic moc no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
3.2.20 21:52

Nechápu lidi, kteří nadávají, kupují bio, eko bavlněné věci? Protože pokud chodí do nějakého obchoďáku, stejně je to původ Irák, Írán, Indie, Pákistán, kde v těchto zemích drou malé děti za pár supek proto, abychom my mohli chodit značkově oblikani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4569
3.2.20 21:54

@roba18 já tam občas něco koupím, ale vždycky z výprodeje, protože za plnou cenu mi přijdou věci nekvalitní :nevim: Málokdy jsem tam koupila něco za běžnou cenu.. Pro sebe odtud mám akorát pár nočních košil, manžel 2 trička a jinak odtud mám nějaké oblečky pro dceru, ale ty musím kupovat o číslo větší, protože většinu mi sráží sušička :lol: Co mi přijde celkem v pohodě jsou tepláčky.. Ale když je tričko za 20,– tak nějaké koupím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250

Par kousku mam, ale cena opravdu odpovida kvalite…i kdyz jsem se snazila, tak jsem fleky nikdy nevyprala a po 2-3 vypranich je i velikost nekde jinde…o barve radeji nemluvit.
Takze zalezi, co od toho budes ocekavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452

Nakupuji tam často věci na doma a do školky. Aspoň mi pak není líto když to syn ušpiní nebo jinak zlikviduje. Ale třeba se mi ty věci opravdu sráží v pračce a tak takže i s tím je třeba počítat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14396
3.2.20 21:56

@Fany97 hele ono nejde o bio eko a značky, ale to pepco má prostě většinu hadrů z umělých materiálů, a jak má dítě nějaký kožní problém, tak prostě musí nosit něco přírodního. Syn se v těch umělých a nekvalitních hadrech víc potí a zhoršuje se mu ekzém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 21:59

Jednou jsem tam koupila zimní kombinézu. Protože nepřijde přímo na tělo. Jinak nakupuju po hmatu. Takže trika, tepláky, punčochy, bych tam nekupovala. Vadí mi to na omak, mýmu heboučkýmu chlapečkovi bych to na kůži nedala :D Ale chápu, že je to mega kup, pár korun a máš na sezónu oblečeno. Někdo to kupuje, někdo ne. Není třeba se nad tím zamýšlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70095
3.2.20 21:59

@Kriss Tina Ti nevím, mám odtamtud trička, tepláky a ponožky a ani jedno není vyloženě umělina, jasně nějaké procento tam je, ale tak nějak standardně.
Jo fleesové mikiny jsou 100% umělina, ale to je tak všude, z logiky věci, že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
3.2.20 22:00
@Fany97 píše:
Nechápu lidi, kteří nadávají, kupují bio, eko bavlněné věci? Protože pokud chodí do nějakého obchoďáku, stejně je to původ Irák, Írán, Indie, Pákistán, kde v těchto zemích drou malé děti za pár supek proto, abychom my mohli chodit značkově oblikani.

Tak ja sem tam neco v Pepco poridim, treba leginky, ale jinak kupuju znackove proto, ze si za tu cenu hlidaji kvalitu, material, svy… Nemam iluzi o tom, ze maji obrovske marze a ze se plati znacka. Ale kolik teda stoji usiti legin z Pepco, kdyz jejich konecna cena je 29,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 22:01

Kupuji.. syn rychle roste nebo rychle ničí..takže tričko za 500 Kč fakt nehrozí. Žádná hrůza to není..Pepco mám ráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
3.2.20 22:05

@roba18 já jsem tam hodně kupovala pro syna tepláky, když ještě nechodil. Takže když prodřel při lezení kolena, tak jsem tepláky rovnou vzala a vyhodila. Ale třeba body jsem mu tam nikdy nekoupila, ty mi přijdou na dotek strašně umělé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14396
3.2.20 22:06

@j.a.n.i1 tak asi budou mít i něco příjemného. Já teda radši beru třeba v lidlu, tam mi ty materiály přijdou mnohem příjemnější a cenově to není velký rozdíl. Třeba v pepcu bodycka pro miminka jsou strašná, příšerné materiály. Pro ty starší už něco málo ujde no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
3.2.20 22:08

Na cedulkách u dětského (pro sebe tam nekupuji) bývá značka “100% cotton” pokud je to opravdu z bavlny. Moc tam nenakupuju, spíše nakupuji z druhé ruky, ale když už, tak jediné s tou značkou. Mám tu doma jen jedno šatičkové body a peru i na 60 a pořád je moc hezké. Ale jsou to tam spíš dražší kousky. Teď jsem tam koupila teplé rukavičky, mám doma ze setu rukavice z H&M které mám jinak pro děti nejradši a ty z Pepca jsou prostě lepší. Jak co asi. Nikdy bych tam nekoupila spodní prádlo, plastové nádobí pro děti atd.
Ale zase jsem tam koupila za pár korun k Vánocům malé puzzle se zvířátky a je to u nás hračka číslo jedna i teď v únoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama