Oblečení na focení

3.2.20 11:00

Oblečení na focení

Ahojky holky! :mavam: Prosím, poraďte nějaké obchody, kde narychlo sehnat oblečení (nejlépe elegantnější, slavnostnější) na profi focení. Potřebuji sladit oblečení pro sebe, syna a manžela… :oops: Z netu už bohužel nestíhá dorazit. Nějaké tipy? H&M, Lindex, Gate, M&S, C&A, F&F? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

973
3.2.20 11:07

Lindex má krásné oblečení, i HM a CA se dá sehnat :) My jsme ted i v Pepcu koupili hrozne hezké kalhoty s ksandami na foceni :) Dokonce měli slevy, vsechno bylo ještě vice levné než normálně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 12:51

Nezlob se, ale na to se prece neda takhle odpovedet, vsak vis, kde nakupujete, co nosite a tusis, v cem se chcete vyfotit, jaky styl atd. Ja bych si vzala to, co mam doma, co nejjednodussi, stejne jsou nejdulezitejsi obliceje :nevim: spis bych se fotografa zeptala, jaka barva bude vhodnejsi. Synek mel jednou bilou kosili a vypadalo to zrovna u te fotografky (ve skolce) blbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
3.2.20 16:08

Já většinou jsem musela vlézt do více obchodu, aby to trochu ladilo. Stačila naše svatba… abych sladila svoje kluky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 16:56

Na rodinne foceni volime vzdy vse nejjednodussi. Zalezi, jestli budete v atelieru nebo v exterieru. Minuly tyden jsme byli v atelieru. Mela jsem tmave modry dzinovy saty (carriboom.cz) a jednoduchy cerny minisaty ze sekace na prevleceni. Manzel dziny a cernou kosili s dlouhym rukavem (New Yorker). Prevlekali jsme pouze nase 2 holcicky (6m, 5let). Mely cerne saty, dzinove saty, ruzove saty, sedive saty. Pro mimco vse z online sekace Laclik, starsi dcera z HM, CA, Tesca nebo online z Brumly a Lacliku. Fotografka nas chvalila, jak jsme vzorne nachystani a ze nemame nic vzorovaneho, coz by vypadalo priserne :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
3.2.20 19:29

@suzka1 :mavam: Děkuji Ti za normální odpověď k tématu… :kytka: Přijde mi, že jsi snad jako jediná pochopila mou otázku… :D :palec:

@mamina2017 :mavam: Rozumím, já také nepočítám s tím, že seženu všechno hned v prvním obchodě, do kterého vlezu… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama