Autíčko Jeep Grand Cherokee - naléhavé

Napsat příspěvek
Velikost písma:
927
19.12.16 19:24

Ahoj, máme tohle, ale to asi není Jeep, že?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1240
19.12.16 19:28
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
367
19.12.16 19:33

Mám doma tohle, ale jestli umíte nakupovat přes e-bay. Tak jsem ho našla
http://m.ebay.com/…311729857515
Až přijde domů manžel, mohla bych se ho zeptat jestli by ho objednal. Myslím, ze ma na e-bay účet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20155
19.12.16 19:36

Afakt je to nehaka sberatelska edice :o
ja se jdu zabit. Dostala jsem tip na nejakou jeep diskuzi, tak cekam, az me prihmou… jako, koupim ho do tisicovky. Byl to klasicky maly anglicak, jestli si pamatuji spravne nic velkeho. Koupeno nekde… v Bambuli mevo v Dracku uplne nahodou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17025
19.12.16 19:42

@Sluka - našla jsem tohle.. dost podobné, ale cena šílená.. a barva..
 http://www.svetauticek.cz/…8-OttOmobile

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
875
19.12.16 20:01

@MissBIG @Saatine rekla bych že to je on :-) je tam i z roku 1999, to je asi stejný model.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101939
19.12.16 20:06
@u763 píše:
@MissBIG @Saatine rekla bych že to je on :-) je tam i z roku 1999, to je asi stejný model.

Jojo, to by měl být, nová modelovka Grandu byla myslím 2001, ale i tak bude mít asi Ježíšek zpoždění :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
875
19.12.16 20:16

S tím už si snad maminka nejak poradí. Hlavně, že se našel. Ono by to možná bylo pozdě i s naší poštou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1128
19.12.16 22:25

Nevim, jestli to pomuze:
https://www.sbazar.cz/…edna-auticek to vpravo by to mohlo byt

https://www.sbazar.cz/…cek-matchbox sice nema fotky, ale inzeruje, ze ma matchboxy

Drzim palce, at se podari najit!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20155
20.12.16 15:54
@MissBIG píše:
Mám doma tohle, ale jestli umíte nakupovat přes e-bay. Tak jsem ho našla
http://m.ebay.com/…311729857515
Až přijde domů manžel, mohla bych se ho zeptat jestli by ho objednal. Myslím, ze ma na e-bay účet.

Dobrý den, tak to bylo asi přesně to ono, bohužel ho mezitím prodali.
No, já dostala tip od lidí sbírajících angličáky, že bych ho mohla sehnat s Polsku, plus se ozvali dva lidé, že ho mají. Dopoledne jsem jela k Jihlavě, ale bohužel, to si ze mě někdo vystřelil, a ted čekám na fotky od Děčína.
Tak snad něco vyjde :-)
Mně se o tom autíčku i zdálo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20155
20.12.16 15:57

Je to 1993-1998. 99 je už novější a je trochu jiný. Mně včera sběratelé poslali fotky asi pěti autíček, a syn jenom: „má jiná kola, tohle na stšeše nebylo,…“ :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29350
21.12.16 15:13
@Sluka píše:
Dobrý den, tak to bylo asi přesně to ono, bohužel ho mezitím prodali.
No, já dostala tip od lidí sbírajících angličáky, že bych ho mohla sehnat s Polsku, plus se ozvali dva lidé, že ho mají. Dopoledne jsem jela k Jihlavě, ale bohužel, to si ze mě někdo vystřelil, a ted čekám na fotky od Děčína.
Tak snad něco vyjde :-)
Mně se o tom autíčku i zdálo.

já myslím, že spíš skončila ta aukce, ale že ho neprodal… zkusila bych mu napsat… jinak jestli nedoručují do ČR, máme anglickou adresu, za přeposlání se sice platí, ale kdyby to nešlo jinak, můžeme pomoct…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin