Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Mám doma tohle, ale jestli umíte nakupovat přes e-bay. Tak jsem ho našla
http://m.ebay.com/…311729857515
Až přijde domů manžel, mohla bych se ho zeptat jestli by ho objednal. Myslím, ze ma na e-bay účet.
Afakt je to nehaka sberatelska edice ![]()
ja se jdu zabit. Dostala jsem tip na nejakou jeep diskuzi, tak cekam, az me prihmou… jako, koupim ho do tisicovky. Byl to klasicky maly anglicak, jestli si pamatuji spravne nic velkeho. Koupeno nekde… v Bambuli mevo v Dracku uplne nahodou…
@Sluka - našla jsem tohle.. dost podobné, ale cena šílená.. a barva..
http://www.svetauticek.cz/…8-OttOmobile
@u763 píše:
@MissBIG @Saatine rekla bych že to je onje tam i z roku 1999, to je asi stejný model.
Jojo, to by měl být, nová modelovka Grandu byla myslím 2001, ale i tak bude mít asi Ježíšek zpoždění ![]()
S tím už si snad maminka nejak poradí. Hlavně, že se našel. Ono by to možná bylo pozdě i s naší poštou.
Nevim, jestli to pomuze:
https://www.sbazar.cz/…edna-auticek to vpravo by to mohlo byt
https://www.sbazar.cz/…cek-matchbox sice nema fotky, ale inzeruje, ze ma matchboxy
Drzim palce, at se podari najit!
@MissBIG píše:
Mám doma tohle, ale jestli umíte nakupovat přes e-bay. Tak jsem ho našla
http://m.ebay.com/…311729857515
Až přijde domů manžel, mohla bych se ho zeptat jestli by ho objednal. Myslím, ze ma na e-bay účet.
Dobrý den, tak to bylo asi přesně to ono, bohužel ho mezitím prodali.
No, já dostala tip od lidí sbírajících angličáky, že bych ho mohla sehnat s Polsku, plus se ozvali dva lidé, že ho mají. Dopoledne jsem jela k Jihlavě, ale bohužel, to si ze mě někdo vystřelil, a ted čekám na fotky od Děčína.
Tak snad něco vyjde ![]()
Mně se o tom autíčku i zdálo.
Je to 1993-1998. 99 je už novější a je trochu jiný. Mně včera sběratelé poslali fotky asi pěti autíček, a syn jenom: „má jiná kola, tohle na stšeše nebylo,…“ ![]()
@Sluka píše:
Dobrý den, tak to bylo asi přesně to ono, bohužel ho mezitím prodali.
No, já dostala tip od lidí sbírajících angličáky, že bych ho mohla sehnat s Polsku, plus se ozvali dva lidé, že ho mají. Dopoledne jsem jela k Jihlavě, ale bohužel, to si ze mě někdo vystřelil, a ted čekám na fotky od Děčína.
Tak snad něco vyjde
Mně se o tom autíčku i zdálo.
já myslím, že spíš skončila ta aukce, ale že ho neprodal… zkusila bych mu napsat… jinak jestli nedoručují do ČR, máme anglickou adresu, za přeposlání se sice platí, ale kdyby to nešlo jinak, můžeme pomoct…