Nápady do velkého dětského pokoje

3188
9.3.16 14:08

Nápady do velkého dětského pokoje

Ahoj,
finišujeme s dětským pokojem v podkroví. Je velký 92m2 :D, rozdělený v půli trámem a vedle je schodiště. Budou v něm dvě holčičky 2 roky a 4,5 roku. Budou tam mít dvě postele, dřevěný skleník na knížky, 2 komody, psací stůl a asi ještě menší stoleček se židličkama kvůli té menší. Teď řeším, co jim tam třeba ještě dát. Napadá vás něco zajímavého? S čím třeba máte dobré zkušenosti vy? Chtěli jsme klouzačku, ale stejně by je bavila jen chvilku a pak se nechci děsit úrazů, když budu třeba dole v kuchyni a budou tam samy. Houpačku v trámu máme v obýváku. Stan a tunel máme, tak jim ho tam taky dám a asi koupíme i válecí pytel. Napadá vás něco? Nebo nějaké stránky na inspiraci? Děkuju moc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1143
9.3.16 14:13

Já bych to zas moc nepřeplácávala, spíš je podle mě lepší když budou mít velký volný prostor na hraní než aby se tam pomalu nemohly hnout přes nábytek a sedací pytle ;) já zase řeším opačný problém, máme pokojíček sice celkem velký, ale teď nám do něj přibyde ještě druhé děťátko, tak přemýšlím jak to udělat, abych co nejvíce minimalizovala veškěré nesmysly aby měli co nejvíce prostoru na hraní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
9.3.16 14:15

Ahoj. To je super mit takhle velky pokoj. My mame 16m a bojuji s kazdym kouskem. Asi zalezi co holky bavi a jak moc se bojis urazu. Ja pro dceru mam doma malou trampolinu a ta je super. A chtela bych kladinu a velkou zinenku na cviceni a valeni. Ale dcera je velka akrobatka a artistka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4827
9.3.16 14:17

@Ewista Hlasuju pro volný prostor na běhání :mrgreen: Válecí pytel s kuličkama se mi velice osvědčil, čím větší, tím lepší. Nebo ještě třeba (rozkládací) žíněnku na zem, s tou se taky dají dělat blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3188
9.3.16 14:18

@nico2 Trampolínu máme na zahradě. Ale teď mě napadlo udělat jim třeba nějaký „válecí nebo cvičící“ koutek @KatkaKlcova Já vím, taky to nechci přeplácávat, už jen kvůli uklízení, ale ono 92 metrů je fakt velký prostor :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
9.3.16 14:20

Ja ted budu kupovat malymu stan s micky ale to by bylo spis pro mladsi :) jinak jako maly sme meli velkej drevenej domek pro panenky a stim sme si segrou dost vyhraly :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9128
9.3.16 14:21
@Ewista píše:
Ahoj,
finišujeme s dětským pokojem v podkroví. Je velký 92m2 :D, rozdělený v půli trámem a vedle je schodiště. Budou v něm dvě holčičky 2 roky a 4,5 roku. Budou tam mít dvě postele, dřevěný skleník na knížky, 2 komody, psací stůl a asi ještě menší stoleček se židličkama kvůli té menší. Teď řeším, co jim tam třeba ještě dát. Napadá vás něco zajímavého? S čím třeba máte dobré zkušenosti vy? Chtěli jsme klouzačku, ale stejně by je bavila jen chvilku a pak se nechci děsit úrazů, když budu třeba dole v kuchyni a budou tam samy. Houpačku v trámu máme v obýváku. Stan a tunel máme, tak jim ho tam taky dám a asi koupíme i válecí pytel. Napadá vás něco? Nebo nějaké stránky na inspiraci? Děkuju moc :mavam:

Wow 92 metrů, to je paráda! Já bych to nechala zatím volné, ať mají hodně prostoru na blnutí, ony si to časem zaplní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3188
9.3.16 14:22

@Kriss Tina Stan s tunelem máme ten barevný, je to taky dobré na vyřádění. Ale ten domeček pro panenky je super nápad, mám společný dárek od Ježíška :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
9.3.16 14:22

Já mám 7 letou a na zemi je víc než na gauči :mrgreen:… já bych moc nábytku nedávala zatím…třeba já mám problém, když si holky postaví zámek s kostek tak večer ho zboříme a uklidíme…máme parkety a jako první když šla starší na zem jsme pořizovala koberec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9128
9.3.16 14:23

Co nějaké nerozbitné lepené zrcadlo na zeď, ať tam mohou tančit a koukat se na sebe :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16907
9.3.16 14:24

To moc nesouvisi s velikosti pokoje, ale my budeme kupovat „cihlicky pro deticky“…nelze vlozit odkaz

Jinak bych koupila žebřiny, žíněnky, kladinku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3188
9.3.16 14:24

@meduzza Jojo, jinak holky jsou zvyklé na prostor. Dole máme 120 m - ložnice, kuchyň, jídelna, obývák a koupelna, ale až budou mít svoje království, tak to bude teprve rachot :lol: A já se těším, až hračky odstěhuju nahoru a tady to bude vypadat konečně normálně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
9.3.16 14:26

92 m2 je fakt velký, udělala bych tam menší koutek na spaní, aby se v noci nebáli toho velkého prostoru. Někde jsem četla, že ložnice vetší jak (nevím) 20 m2 je moc velká a lidi z toho mají blbej pocit. Jinak trampolína, žíněnky, kladina, lezecká stěna, klouzačka, houpací síť, hrazda, branky, kuželky, koš na basket. Asi by mě nenapadlo nic jiného, než z toho udělat tělocvičnu :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3188
9.3.16 14:26

@Blanka S Nábytek ani tak nemyslím, stejně by už třeba do skříní nebylo co dát, spíš nějaké vychytávky :) @meduzza Joo zrcadloo, konečně nebudou opatlávat moje na skříni :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
9.3.16 14:27

@Ewista no je pravda že si nedokážu vůbec představit jak velký to ve skutečnosti je=D ale my jsme si třeba jako malý hrozně rádi hráli v domečku, takže co třeba ten plastový domek a nebo něco takového, kde si budou moct hrát? my domeček zatím nemáme, ale všude kam jdem na návštěvu a mají tam ten domek, tak se tam malá zavře a hraje si celou dobu tam:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama