Náraz do hlavičky ročního dítěte?

144
3.8.13 22:02

Náraz do hlavičky ročního dítěte ?

Ahojky, chtěla bych se zeptat, je sobota, a nevím jestli jet na pohotovost, nebo ne, stala se mi taková blbá nehoda s malou, přítel jí držel a já chtěla zvednou brýle, které shodila na zem, jak jsem se ohla, tak ona samozřejmě taky, jenže přítel si nevšiml, a já se zvedla a bouchla malou mou hlavou přímo do jejího čela, ale pořádně :-( ale plakala asi minutku a pak se už smála a byla v pohodě, pak i vypila na noc sunar a teď spinká, chodím ji kontrolovat, ale rostou nám zoubky, tak se často budí, tak ji nemusím budit násilím. Chci se jen zeptat, mám s ní ráno někam jít? nechci vypadat jako hysterka, má trochu bouličku a modřinu, ale jen tak trošku :-( Jinak má teď takové období, že i když ji hlídám, často se uhodí do hlavičky, nebo jinam, tak nechci lítat počád po doktorech a nechat ji třeba zbytečně rentgenovat, to taky asi není moc dobrý, ale jsem strašně přecitlivělá co se malý týče, tak nevím. Děkuji moc za rady a názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
3.8.13 22:08

No urcite bych nejela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71496
3.8.13 22:12

Neřešila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
3.8.13 22:13

Já bych taky nejela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
3.8.13 22:17

Já mám 10 měsíční a před třemi dny se rozběhla, zakopla a rozsekla si hlavu na kameni. Jela jsem s ní okamžitě na pohotovost a vznikly z toho 2-3stehy a menší otřes mozku. Zůstala tam na dvě noci a dnes je už doma :) s tímhle bych nejela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
3.8.13 22:23

Nejela bych, jen kontrolovala.
Mmch, u mojí dcerky platí, že rána do čela ji bolí daleko nejmíň, kolikrát je to šupka třeba o stůl, až si říkám - tak a teď bude řevu a poteče krev, ale nic. A jak je malá jinak na bolest cimprlína, do toho čela jako by jí to vůbec nevadilo. Asi ho děcka mají už jako nárazník projektovaný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
3.8.13 22:33

Nejela bych.

• Nahlásit
  • Citovat
traktorka
3.8.13 22:34

Já bych nejela.

• Nahlásit
  • Citovat
10762
3.8.13 22:37

Když se děcka bouchnou do hlavy, vždy okamžitě kontroluji zorničky a pár minut stav, jestli se nechovají jakkoli jinak. jela jsem zatí jednou, když to byl pád z větší výšky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
844
3.8.13 22:58

Pokud zorničky reagují, neupadává do spánku, fungule normálně tak bych nejela. Děti jsou " z gumy" až se občas divim, co snesou. Dva měsíce zpět jsem řešila každej bouchaneček, teď už jsem si zvykla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
3.8.13 23:14

Nejela, kontrolovala bych co bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
3.8.13 23:24

To bude v pohodě, jen kdyby se ti něco nezdálo, ale malej si oblíbil dělat berana, že z toho mám málem otřes mozku :lol: :lol: :lol: a on vysmátej :lol: :lol: :lol:, nebo dřív dělal, že bochal hlavou o zeď 8o 8o 8o 8o 8o 8o
na pohotovost jsem s ním jela až tehdy, když mi vypadl ze zavřený postýlky, doteď pořádně nevím, jak se mu to podařilo :zed: :zed: :zed: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
3.8.13 23:25
@Bersaba píše:
Nejela bych, jen kontrolovala.
Mmch, u mojí dcerky platí, že rána do čela ji bolí daleko nejmíň, kolikrát je to šupka třeba o stůl, až si říkám - tak a teď bude řevu a poteče krev, ale nic. A jak je malá jinak na bolest cimprlína, do toho čela jako by jí to vůbec nevadilo. Asi ho děcka mají už jako nárazník projektovaný.

Tak nějak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
3.8.13 23:30

Taky bych nejela. Kolikrát se divím co malá vydrží. Ale spíš bych ji jen zatím sledovala. Nehody to je co chvíla, byli by jsme tam asi hodně často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35642
4.8.13 06:14

Mrkni se na muj profil, dala jsem tam nejaky navod, jak sledovat dite po narazu do hlavy. na pohotovost bych nejela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama