Naražena dlaň

2
19.1.21 12:10

Naražena dlaň

Ahoj/Dobrý den všem. Pár dnů zpátky jsem byla se synem bobovat a to bych to nebyla já abych si taky ten kopec jednou nesjela :D. Máme plastové sáňky s držadlem ve předu, tudíž když jedete držíte se za ně. Při jízdě jsem ale nechtíc najela na skokánek a vyskočila a při dopandutí na zem jsem si tyto držadla protlačila do dlaně. Když jsme pak večer přišli domů začala jsem cítit bolest, když na tu dlaň zatlačím nebo když jsem například zkoušela dělat klik. Nemám tam žádný otok, můžu s rukou hýbat normálně a bez bolesti akorát tedy na dotyk ji cítím. Myslíte, že je to jen narazene? Popřípadě máte někdo podobnou zkušenost?
Díky za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16222
19.1.21 12:19
@Stepa352 píše:
Ahoj/Dobrý den všem. Pár dnů zpátky jsem byla se synem bobovat a to bych to nebyla já abych si taky ten kopec jednou nesjela :D. Máme plastové sáňky s držadlem ve předu, tudíž když jedete držíte se za ně. Při jízdě jsem ale nechtíc najela na skokánek a vyskočila a při dopandutí na zem jsem si tyto držadla protlačila do dlaně. Když jsme pak večer přišli domů začala jsem cítit bolest, když na tu dlaň zatlačím nebo když jsem například zkoušela dělat klik. Nemám tam žádný otok, můžu s rukou hýbat normálně a bez bolesti akorát tedy na dotyk ji cítím. Myslíte, že je to jen narazene?Popřípadě máte někdo podobnou zkušenost?
Díky za odpověď

A to předpokládáš, že tady někdo disponuje zázračným dálkovým rentgenem nebo křišťálovou koulí?

Pokud Tě to bolí, dojdi si na chirurgickou ambulanci, kde Ti to v případě potřeby nechají zrentgenovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
19.1.21 14:37

No já nevím, když upadnu na koleno, taky mě ještě pár dní bolí, ale do nemocnice s tím fakt neběžím. Pokud jste si to narazila - jakože asi jo - tak stejně nejde nic dělat. Budete muset počkat, až to přejde… Kdyby bylo něco s kostmi, bolelo by i když rukou třeba zakroutíte. Pokud bolí jen dotek na té plosce dlaně, bude to jen naražené…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
19.1.21 16:11

Tak narazenina bolí víc než zlomenina. A u zlomeniny by to už precijenom oteklo a spíš by sis zlomila zápěstí než něco ve dlani :wink:
A koupit pořádný sáňky a ne plastové cosi. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
19.1.21 16:24

Já tady tyto zdravotní dotazy fakt nechápu. Jak anonymní lidí někde v obýváku s telefonem v ruce nebo u počítače vědět, jestli to tahleta má. marazeny nebo zlomený, jestli tamta je těhotná nebo ne, jestli to dítě má. otres mozku nebo jen bouli… fakt nevím, co se od takových diskuzi očekává. Pochopila bych třeba „narazila jsem si ruku, jaké máte zkušenosti s touto lecbou“, nebo „dítě má otřes mozku, podpořte mě, že se to může stát každému“…
Ale pokud by tu přece jen byl nějakej jasnovidce, tak já jsem byla včera na CT, nevíte, co mi a našli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat