Narazil okem na roh stolu

182
6.6.17 16:23

Narazil okem na roh stolu

Maminky poradte…syn 22m při hraní narazil na roh dětského stolu a rozsekl si pod obočím. Trošinku krve a za chvilinku plakat přestal, teď už si hraje normálně. Dělá se tam boulinka a modřínka asi 1cm2 Mam zajet raději na pohotovost? Mam z tech Rtg respekt…už má dva za sebou, když měl zapal plic… :nevim: přidám foto ale zatím jsem nepřišla na to jak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

182
6.6.17 16:28

Přidávám foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4323
6.6.17 16:30

U oka bych asi nevahala. Myslim, ze by vas poslali na ocni a tam kouknou, jestli neni zasazene oko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4323
6.6.17 16:31

Uz vidim fotku a nevypada to tak drasticky, jak jsem si predstavovala z popisu. Tohle bude snad v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17588
6.6.17 16:34

Nikam bych nejezdila, pokud se dite chova normalne. V tomhle miste se ocnice nelame, je tam skoro nejtlustsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
6.6.17 16:57

Nejlíp odpovídá ten první obrázek…na těch ostatních nejde vidět ta boule a ani modřínka. Chtela jsem přidat další foto ale nejde mi to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 17:20

Ježíš vždyť to nic není, ve špitále by se Ti akorát vysmáli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
6.6.17 18:04

Byla jsem s podobným úrazem více oteklým (pomalu neviděl) a na rtg nic neměl. Bouchl se do hrany opěradla židle, když se prudce předklonil při oblékání bundy (starší syn).
Asi bych ho jenom pozorovala a zakryla mu druhé oko, jestli vidí a dobře, pokud to půjde vyšetřit.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama