Otřes mozku a krční páteř

26.5.17 17:54

Otřes mozku a krční páteř

Ahojte prosím o radu, je mi 14 dnes jsem byla na hřišti s klukama a „hrála“ fotbal. Bohužel mě jeden z míčů trefil přes půl tváře a křuplo mi za krkem, stalo se to asi v 17:10, chvilku jsem tam seděla, krk trochu jinak krkem můžu hýbat bez problémů ale hlava trošku poboliva, ale skoro tak že to ani necítím, spíš mě štípou oči a jsem unavená, je mi trochu blbě ale nic hroznýho, může se jednat o otřes mozku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4329
26.5.17 18:17

Muze, neusinej, bud v klidu a rekni to vasim, at te v noci pohlidaji.
Kdyz se tonnebude do 48h zhorsovat, tak dobry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
26.5.17 18:25

Hned řekni rodičům, co se stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
26.5.17 20:18

Řekni to rodičům.
Syn také dostal balonem do hlavy s křupnutím (on ji i zavrátil), prvni den dobrý a dalši už hlavu neotočil a měl zablokovany krk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 21:08

Rodičům jsem to řekla hned jak se mi to stalo, teď už dobrý, byla sem i na zahradě se psem a už mě ani nic neboli takže bych řekla že dobrý :) Asi to byl jenom ten šok :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
26.5.17 21:41
@Anonym4321 píše:
Rodičům jsem to řekla hned jak se mi to stalo, teď už dobrý, byla sem i na zahradě se psem a už mě ani nic neboli takže bych řekla že dobrý :) Asi to byl jenom ten šok :D

Tak to je fajn. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 22:02
@Ice79 píše:
Tak to je fajn. :)

Nicméně děkuji ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35304
27.5.17 07:16

Otres mozku mit nemuzes - protoze si vsechno pamatujes a v bezvedomi jsi nebyla. Nepredpokladam, ze by fotbalovy mic mohl zpusobit vetsi poraneni mozku. Nejspis mas zablkolovany krk. Ale i ten by mel videt lekar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 13:57

Kdyz si pamatujes

Jak se ti to stalo, tak otrez mozku nemas. Nepropadej panice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
16.5.18 14:16

Otřes mozku

Zdravím holky. Připadám si jako hysterka ale raději se zeptam. Předevčírem jsme s rodinou stavěli dřevěný domecek. Byla jsem uvnitř a když jsem chtěla ven tak jsem se prastila horni časti hlavy o futro dveří. Nezvracela jsem ani neomdlela. Jen mě trochu bolela hlava. Včera mě ta hlava chvílemi pobolivala a bylo mi chvílemi špatně od žaludku ale Nezvracela jsem. Dneska ráno v pohodě ale ted odpoledne se mi trošku ta hlava mota. Říkám si ze je to z počasí ale bojím se. Co si myslite vy? Diky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama