Nárok na nemocenskou od zaměstnavatele

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16289
15.1.17 21:35
@Nowuka2 píše:
Muze tam byt druhy mesic po te rocni neschopence ale.

Jo, to mi nedošlo, máš pravdu (ale o to je to horší - rok být doma a pak hned zase přemýšlet, jak se hodit marod, myslím, že se paní může těšit na velmi časté kontroly léčebného režimu).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3327
15.1.17 21:37
@zrcadlo píše:
Jo, to mi nedošlo, máš pravdu (ale o to je to horší - rok být doma a pak hned zase přemýšlet, jak se hodit marod, myslím, že se paní může těšit na velmi časté kontroly léčebného režimu).

Jj ja to prave pochopila takhle no. Jj, ja jsem pro kontroly, a to hlavne v tehotenstvi, kdy zena musi lezet zee :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat