Nárok na nemocenskou od zaměstnavatele
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
15.1.17 21:35
@Nowuka2 píše:
Muze tam byt druhy mesic po te rocni neschopence ale.
Jo, to mi nedošlo, máš pravdu (ale o to je to horší - rok být doma a pak hned zase přemýšlet, jak se hodit marod, myslím, že se paní může těšit na velmi časté kontroly léčebného režimu).
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
15.1.17 21:37
@zrcadlo píše:
Jo, to mi nedošlo, máš pravdu (ale o to je to horší - rok být doma a pak hned zase přemýšlet, jak se hodit marod, myslím, že se paní může těšit na velmi časté kontroly léčebného režimu).
Jj ja to prave pochopila takhle no. Jj, ja jsem pro kontroly, a to hlavne v tehotenstvi, kdy zena musi lezet zee ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit