Poradna duly
Jana Čurdová
@Eiculinka: to ani není jiný postup já chodím ke své doktorce do gynet karviná tam mi vzali krev a na ten utz jsem byla včera a to jsem jela na jinou pobočku
do gynetu do ostravy ![]()
Tak my byli na screeningu včera, donesli jsme si dvě fotky domů. Vyšel negativní, dostali jsme smajlíka do těhotenské průkazky
všichni v Podolí byli moc milí a i výsledky z krve byly hned. Dokonce jsme se v Podolí už i zaregistrovali, že tam budeme rodit. Sice jsme v nemocnici strávili skoro celý den, ale moc se mi ulevilo, že je vše v pořádku
přeji i ostatním samé dobré výsledky! ![]()
@nikiD Tak další skvělá zpráva, gratuluji.
Nevíte někdo o dobrém filmu? já jak ležim, tak se děsně nudim. ![]()
Mě se líbila komedie co byla ted minulý týden v TV… jak porodit a nezbláznit se
nebo ted mám v notasu - tajný život waltra mittyho (tenhle se mi zdál dost inspirující jak začít žít vlastní život a plnit sny ) nebo linda lovelace - zpověd královny porna ( není to porno spíš dokument a hodně mě zaujal ) a třeba pohádka - ptačí ulet ![]()
@ChZuzka Díky, kouknu na to
jen teda nevim kde by se ta komedie dala stáhnout? na ulož to jsem jí nenašla. ![]()
Díky holky. Mám to za sebou. Naštěstí to dopadlo dobře. Před 14 dny jsem tam byla na krvi a dneska jsem byla na ultrazvuku a dozvěděla se oba výsledky hned dohromady. Byla jsem strašně vystreslá, aby to nebylo špatné, jako se synem. Krev byla zase trochu mimo, ale ultrazvuk vzorovej, tak dohromady ok. Je to strašná úleva. Na fotky ani pohlaví jsme se neptali, byl tam šílenej nával.
No po dlouhé době jsem zvracela
skoro po 3 týdnech
právě jsem nechala oběd v záchodě ![]()
@ChZuzka Já jsem tenhle týden konečně po dvou měsících zažila den, kdy jsem nezvracela. Nepopsatelnej pocit. Dneska se teda blití opět vrátilo, ale beru to jako velký posun k lepším zítřkům.
No to já mám zase super já jsem skoro vůbec nezvracela
s dneškem jsem zvracela jen 4× ale dneska jsem poprvé zažila to že jsem ještě ani nedojedla oběd a už jsem běžela
a to jsem měla takový hlad
no už ho nemám
jdu dát nádobí do myčky a jdu si lehnout ![]()
@Eiculinka ty jdeš už v pondělí já AŽ v úterý naštěstí hned na půl 9 ale i tak mám depky už teďka, ale zase se strašně těšíme až našeho ďáblíka uvidíme s mým mužem
![]()
@JitusO jo jo, v pondělí. Manžel se mnou jde taky, naštěstí…
Já jsem hned na ráno na 7.10…