Termin narození miminka listopad 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12072
7.5.14 18:29

@ChZuzka Tak to moc závidím! A taky přeju, samozřejmě. :-) Snad ses s tím obědem nevařila nějak dlouho.

My byli dneska na screeningu všichni 3. Konečně už i malý věří, že mám miminko v bříšku. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1070
7.5.14 21:09

Holky, gratuluju ke svelym vysledkum! Jen tak dal!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12072
7.5.14 21:24

@Ivana1985 Prosím Tě, zvracela jsi krev? Já do teď jenom trochu, ale teď jsem vyzvracela velký tmavý krvavý cucek, tak jsem z toho trochu nervózní. Neříkala Ti doktorka o tom něco?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
274
8.5.14 05:59

Zdravím těhulky, já mám termín 2.11 :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Fag
1848
8.5.14 06:30

@Kakachna ahoj,zvracet krev neni ok. Ty zvracis casto? Pokud ano tak sis s tim mohla poranit nejakou cevku. V tehotenstvi je vse vic prokrvene. Krev clovek neumi stravit a tak ji vyzvraci.
Zaludek te neboli? A byla jasna nebo uz tmava?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6865
8.5.14 06:34

Ahojky holky, mohu se taky připojit? :) termín mám 30.10 a je to naše třeťátko :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6865
8.5.14 06:39

@Kakachna já teda druhé těhu prozvracela celé od 4 týdne až do 37tt, ale krev jsem nezvracela nikdy a to ani při frekvenci :poblion: 7× za den kolikrát :think:, a to krev máš pokaždé nebo jen včera? mohla ti klidně prasknout jen žílka, jídlo poškrábat jícen atd…ale asi by jsem to dr raději řekla, at nemáš ještě pak komlikace…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
8.5.14 07:24

@Kakachna To ne, krev nikdy. Taky bych to raději dr řekla. :think: Jinak vítám nové těhulky. :mavam: Koukám, že já budu rodit poslední s termínem až kolem 20.11. :pankac: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Fag
1848
8.5.14 07:27

@Ivana1985 ne ne ja mam termin az 26.11. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
8.5.14 07:32

@Fag No jo, ale my jsme o týden menší. :lol: Ono je to jedno, hlavně at jsou miminka zdravá, já jen že pak budu závidět, až to tu budou mít všichni za sebou. :twisted: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Fag
1848
8.5.14 07:34

@Ivana1985 treba je naopak vsechny predbehneme. :) Oni budou prenaset a nase zkaticka budou chtit o par dni driv. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
8.5.14 07:57

@Fag jo, máme to dobře promyšlené. :pankac: tak ještě aby to tak vyšlo. :lol: Mně je jen divné, že jak jsem byla v sobotu na té ambulanci, tak mi doktor napsal zprávu, že jsem 11+2 a dle poslední MS 11+3, takže odpovídá. :think: No a můj DR tvrdí, že je o týden menší, ale je pravda že jsem tam naposled byla před 3 týdny :think: že by to tak rychle dohnalo? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Fag
1848
8.5.14 08:10

@Ivana1985 ono se to v tehle velikosti spatne meri. Milimetr sem milimetr tak a hned je jiny vysledek. Pockej na screening ten je presnejsi. Dohnat to urcite mohl.
Ja v prvnim tehotenstvi mela porad ukazkovou velikost.Ale na 20tt byl najednou o tyden mensi. Vznikla trochu panika, ale uz o tyden pozdeji mel opet svou spravnou velikost.
Dulezite je ze roste a vse je ok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
8.5.14 08:36

@Fag Pravda, počkám si do středy a uvidíme. ;) Taky si říkám, že taky asi záleží v jaké je zrovna poloze. Hlavně že mu tlouklo srdíčko a kopalo. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Fag
1848
8.5.14 08:46
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová