Termin narození miminka listopad 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
285
9.5.14 17:38

Holky, mně už 4 dny špatně není. :) Ale pořád jen piju kakao, jím šunku, dorty… zeleninu po tý ani nepáchnu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
9.5.14 17:39

@adelalala To mi povídej, budete mi holky muset potom pomoc, v případě, že to bude holka. :D Každopádně bych asi chtěla české, přeci jen máme české přijmení. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
9.5.14 17:41

@Ivana1985 No já si tedy raději přeji toho kluka, aby chudák holčička to tím jménem nějak neodnesla. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12072
9.5.14 17:41

Já jsem úplně bez nápadu. A radši o tom ani moc nepřemýšlím, se synem se nám každý po nějaký době zošklivilo, tak jsme museli vymýšlet další. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
9.5.14 17:41

@nikiD Chloe? a kdy to má svátek? :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
9.5.14 17:43

@adelalala Já ani né, protože už jednoho doma mám. :D Ale zase říkám, co si přítel udělal to má a povídal, že kluka, zmetek. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
9.5.14 17:44

Já jsem zamítla, aby se děti jmenovaly po nás. :) To pak nevíš na koho volat. Ale zase někdo říkal, že je to tradice no…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12072
9.5.14 17:47

Taky znám jednoho Karla V., jednoho Karla IV. a jednoho Ottu V. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
9.5.14 17:49

Já taky nechtěla jméno po něm, copak se někomu líbí jméno Karel? :zed: :D ale přesně jak píšeš, prostě rodinná tradice. Jeho táta Karel, jeho děda Karel, prostě tradice no. Naštěstí mu všichni říkají Kájo a to se mi zase líbí a navíc už si fakt nedovedu představit u něj jiné jméno. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1070
9.5.14 17:50

@Ivana1985 me se karel libi :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
9.5.14 17:51

@Ivana1985 Ale Kája je zrovna hezké jméno. My teda máme Karla papouška. :) No můj chlap řekl, že by dal po mě holčičce jméno Adélka, že se mu líbí. Ale to bych nikdy nedala. Po babičkách to je taky něco jedna Irena, druhá Mária. No fakt na výběr u té holčičky. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12072
9.5.14 17:51

@Ivana1985 Mně se Karel líbí. ;-) Dokonce jsem ho u syna navrhovala, ale manžel byl proti. My se celkově vůbec nemohli dohocnout. Přijde mi, že máme stejný vkus snad na všechno, kromě jmen našich dětí. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
9.5.14 17:56

:lol: Díky holky za uklidnění. Jinak Adélka je krásný jméno, mám kamarádku Monču a ta má dceru Adélku a zní to moc hezky. S tím jménem pro holku to bude těžký no. V rodině už máme Sofii, Veroniku a Michaelu a Natálek je kolem mě snad 100 :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Fag
1848
9.5.14 17:58

Tak my máme prvního Jára (po tatínkavi, dědovi a pradědovi). Nepomohlo mi ani, že jsem měla termín 27.4. (svátek). Naštěstí se narodil o týden dřív (na Hitlera).
Teď by jsme chtěli pro kluka Karla. Opět po dědovi a pradědovi. :lol:
V případě holčičky bude boj. Manžel chce tradici (Magdaléna) a já exotiku (Madeleine)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
9.5.14 17:58

Jenže já jsem Adéla. A já nechci, aby to bylo jako já. :) Takže jak říkám určitě budu mít kluka. :))))))))))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová