Termin narození miminka listopad 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
285
11.5.14 10:58

@Ivana1985 Jsem někde četla, že prej když jsi v klidu – není ti špatně a tak, tak prej čekáš kluka. Holka dává víc zabrat. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12072
11.5.14 10:59

@Ivana1985 To je fajn, že je Ti líp! Snad bude brzo dobře i večer. U mě bylo ráno zase děs.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1529
11.5.14 11:01

@Kakachna: tyhle jména má vybrané adelalala :-) já mám pro holčičku vybranou Elizabeth :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
11.5.14 11:03

Ještě mi ta jména pro holku nechválil skoromanžel. :)Pořád to vidím bledě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1529
11.5.14 11:09

@adelalala: no to je otázka jestli je schválí… pro mě Eliška je moc krásné jméno :-) já jména co jsem měla vybrané tak mi byly razantně zamítnuté a jména co vybral Tom tak jsem zase zamítla já :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12072
11.5.14 11:10

Jak tu někdo psal, že by chtěl Lily, tak jsem se dívala a jde dát i Lily nebo Lilly. Nemusí bít Lilian.

@adelalala u nás v rodině se většinou víc zvrací s klukama, než s holkama, tak jsem zvědavá. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
11.5.14 11:11

@ChZuzka Zatím jsme se vždycky dohodli. :) Konečné slovo máme oba. Tak je to dobré. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
11.5.14 11:13

@Kakachna Mně to bylo jedno, co to bude. Všude mi vyšel kluk. Takže jsem ve fázi, kdy chci víc kluka, ale nejdůležitější je, aby se to mělo k světu a bylo to zdravé. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1529
11.5.14 11:15

@Kakachna: Lily je pěkné jméno :-) taky se mi líbí :-) někde tady jsem četla něco o nějaké chtré knize se jmény které můžou být ale nebyl tam žádný odkaz :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12072
11.5.14 11:19

@ChZuzka Tu máme doma (teda měli jsme, zrovna jí má půjčenou příbuzná). Jmenuje se Jak se bude vaše dítě jmenovat? (nebo tak nějak) od Miroslavy Knappové. A je fáákt tlustá! :D Bych řekla, že skoro člověku víc zamotá hlavu, nž pomůže. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
11.5.14 11:23

@adelalala Tak u mě to tak bylo na 100%. Když jsem čekala Káju, tak jsem měla celé těhotenství pohodové. Vlastně kdyby do mě nekopal, tak ani nevim, že jsem těhotná. :lol: :lol: A teď mi bylo pořád zle, od začátku a navíc do toho to krvácení. :evil: Takže pokud se ta teorie potvrdí, měla bych čekat holku. :) Je mi to ale opravdu šumák, já hlavně chci, aby to bylo zdravé. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
285
11.5.14 11:25

@Ivana1985 No tak jsme zvědavá, co si napíšeme za pár týdnů jak jsme na tom. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
11.5.14 11:25

@Kakachna Děkuji, já ti taky přeji ať je ti líp. :kytka: Mělo by to odeznít s druhým trimestrem, tak držím pěstí ať to tak skutečně je. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12072
11.5.14 11:28

@Ivana1985 Tak teoriím, že by to mělo odeznít s druhým trimestrem už po minulém těhotenství nevěřím. :D Btw já už v druhém trimestru jsem. :-( Ale lépší to je, to zase jo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
712
11.5.14 11:30

@adelalala I já, vnitřně si přeji holčičku, ale jsem připravena na verdikt, že čekám kluka. :D Třeba mi to řekne už ve středu. Kamarádky co k němu chodí, tak jedné to řekl v 11tt a druhý ve 12tt, ale je fakt že jim to pak potvrdil až okolo 18tt, protože tam leželi s kříženýma nožičkama. :) A hlavně u obou se trefil. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová