Nastávající tatínci

876
2.11.05 10:31

Nastávající tatínci

Ahoj všichni. Mám jeden dotaz - nevíte, jestli existuje nějaká knížka pro nastávající tatínky? Pro nastávající maminky je toho spousta, ale pro tatínky…nevím no. Chtěla bych pro svého muže něco takového koupit. Včera jsem si uvědomila, že je z toho těhotenství nějak zmatený, přestože se na miminko moc těší a moc ho chtěl (a chce), tak mám pocit, že vůbec neví, co teď může čekat (třeba nechápe, že jsem pořád unavená, nebo že mi nechutná něco, co mi předtím chutnalo). No prostě o těhotenství nic neví a je trochu v nevýhodě, protože těhotná jsem já a ne on, takže si to všechno tak úplně neuvědomuje. Myslím, že by mu moc pomohlo si o tom něco přečíst. Nevím, jak jinak mu to všechno osvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Grada: Kniha pro tatínky?

Přidejte zkušenost s Grada: Kniha pro ...
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.11.05 10:43

Loni, jsem narazila na knizku od Ivana Langera (politik) a bylo to napsano podle me docela dobre. Popisoval docela vtipne a neodborne, jak vnimal tehotenstvi sve zeny, atd. Nakonec jsem ji nekoupila, protoze tesne pred porodem to nemelo cenu. Jinak bych nevahala.

Terik, Charlie 11m a Fazolka 14tt

• Nahlásit
  • Citovat
3025
2.11.05 10:53

ahoj,
já jednu knížku manželovi koupila - otec v těhotenství a u porodu… tak nějak, podívám se ti doma.
tím, že se mnou chodí i na kontroly, ví od doktora co všechno to obnáší, ten mu to vždycky krásně vysvětlí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.11.05 11:07

Manžel studoval stejné knihy jako já,takže byl celkem v obraze. Hodně taky sondoval u kamarádů otců a chodil se mnou na kontroly do poradny (ne na všechny,jen některé) a tam vždycky vychrlil na doktora otázky nebo si porovnal nějaké nejasnosti co mu hlava nebrala. U porodu byl se mnou,to mu taky hodně rozšířilo obzory. A ted když jsme už doma a je toho na něj někdy moc nebo si neví s Matějem rady,chodí zase za klukama co už jsou tátou déle než on a domů se vrací klidný a spokojený,že skoro všechny děti jsou stejné.Myslím tím že pláčou a kadí a když mají spát tak prostě neusnou atd…

• Nahlásit
  • Citovat
920
2.11.05 12:27

Ahojky, můj manžel se mnou navštěvoval poradnu a naše paní doktorka byla vždy velice vstřícná a říkala nám co nás čeká a nemine. Také jsme dostali brožurku „Budeme mít miminko“, která je v ordinacích zdarma a tam je krátce, ale věcně popsáno jak probíhá těhotenství, porod a také šestinedělí. Když mě něco zaujalo, s manželem jsme si o tom povídali a některé úryvky si přečetl. Sice odmítl chodit na předporodní kurz, ale to mi nevadilo, na druhou stranu moc teorie někdy škodí :wink: . Moc se na miminko těšíme a čekáme každý den, ne-li minutu, kdy už se bude hlásit na svět :)

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama