Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@BaraKp píše:
Dobrý den, moc prosím vlastníky kočárku X-move o cenné rady. Koupila jsem kočárek z druhé ruky a paní mi na tyto otázky nedokázala odpověď.
- Jde sundat stříška z korbičky a sporťáku a vyprat? Pokud ano jak na to prosím.
- Lze dát sporťák ZCELA do lehu?
Moc děkuji
S tím praním moc neporadím. U korby jsem neměla potřebu prát, u sporťáku lze vysunou celá stříška, ale sundat úplně ne, takže do pračky to asi nenarveš, ale ve vaně apod. uričtě vydrhnout půjde. Jinak sporťák do úplné roviny nejde, je tam mírný sklon, ale bohatě to stačí a obě moje děti spaly ve sporťáku na bříšku a byly naprosto spokojené.