Nastavení a praní části kočárku X-Lander X-move

4225
17.12.18 13:43
@BaraKp píše:
Dobrý den, moc prosím vlastníky kočárku X-move o cenné rady. Koupila jsem kočárek z druhé ruky a paní mi na tyto otázky nedokázala odpověď.
  1. Jde sundat stříška z korbičky a sporťáku a vyprat? Pokud ano jak na to prosím.
  2. Lze dát sporťák ZCELA do lehu?

Moc děkuji

S tím praním moc neporadím. U korby jsem neměla potřebu prát, u sporťáku lze vysunou celá stříška, ale sundat úplně ne, takže do pračky to asi nenarveš, ale ve vaně apod. uričtě vydrhnout půjde. Jinak sporťák do úplné roviny nejde, je tam mírný sklon, ale bohatě to stačí a obě moje děti spaly ve sporťáku na bříšku a byly naprosto spokojené.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek
Velikost písma:

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala