Naštíplá noha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.05.18 17:46
Naštíplá noha?

Dobrý den, omylem mě kopl známý. Bylo to opravdu omylem, posunoval židli, zvedl nohu a prostě mě kopl do holeně.
Stalo se to včera, dnes tam mám prostě díru. Prostě když po tom prejedu prsty, je tam hodně velká díra. Ikdyž temi prsty nepřejedu, je viditelná. Při chůzi nebolí, ale když si na ni lehce sáhnu, bolí opravdu hodně.
Co by s tím mohlo být? Při chůzi to cítím, ale nebolí to, jen tak tlačí. Noha je od pohledu hodne nateklá. Díky za názor, jestli má chirurgie cenu, nebo je to naražené.

Reklama

Reakce:

Taka
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 04.05.18 18:14

Řekla bych, že je to „jen“ naražené. To bolí prý víc, než zlomené. Já nevím, já v životě nic zlomeného neměla :)
Nenamáhala bych to a možná chladila, kvůli tomu otoku. A „díru v holeni“ jsem měla jako malá, když nás učitel tělocviku nutil skákat z odrazového můstku na kladinu na kolena. Do dneška tam mám lehké nerovnosti, podle lékaře poškozený sval, ale ve funkčnosti mu to nebrání.

janablizkova
Kecalka 278 příspěvků 04.05.18 19:17

Přece je lepší zajít k lékaři na RTG a budeš klidnější a hlavně vědět co to je.

brumi
Kelišová 6295 příspěvků 04.05.18 19:37

Pokud je velký otok a cítíš změnu která je i viditelná raději na tu chiru zajít, naraženina sice kolikrát opravdu bolí více než zlomenina ale tohle naraženina moc nedělá, otok teda jo ale né změnu kosti…mi vždy dr na chirurgii říkal že se zlomenina pozná i podle bolesti pokud je tupá spíš naražení pokud jakoby píchá či bodá tak ta horší verze… měla již přes 25 zlomenin, štíplin a zatím mi to vždy pomohlo poznat

Anonymní  04.05.18 20:42
Zakladatelka

Ale je divné, že nebolí při chůzi, ale je tam ta díra… Spíš to občas píchne jak injekce..

brumi
Kelišová 6295 příspěvků 04.05.18 21:20
@Anonymní píše:
Ale je divné, že nebolí při chůzi, ale je tam ta díra… Spíš to občas píchne jak injekce..

Raději zajít. Sestra chodila 14 dni že jí bolí noha sem tam, no měla to zlomené durch. Syn od kamarádky bolení ruky jen v určité poloze a také…zkusit na noc studené na otok nohu do zvýšené polohy a jestli je doma tak mazat ibalgin mast gel heparoid a pod. Zítra by mohlo být ttochu líp pokud je to jen naražené

Anonymní  04.05.18 22:41
Zakladatelka

Aha… No tak uvidím. Díra je tam fakt velká.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama