Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím,
asi před dvěma měsíci mi otekl jeden stydký pysk. Nebolelo to. Nesvědilo to. Výtok žádný. Šla jsem za gyneložkou. Ta mi řekla, že to zmizí samo
![]()
O skoro tři měsíce jsem tu s druhým nateklým pyskem, který opět nesvědí, nepálí, dokonce ani není zarudlý.
Máte někdo stejné zkušenosti?
Pokud nejsi tehotna tak ničemu neuškodí boraxove globule. Když nezaberou, nedelalal bych pokusy a at doktorka úděla stery