Natržená uzdička na penisu

39
13.12.20 21:56

Natržená uzdička na penisu

Zdravím, je mi to trochu trapné (ani jsem nevěděla kam tuto diskuzi zařadit), ale věřím, že nejsme první ani poslední.. :lol:
Stala se nám s přítelem taková nepříjemná věc, při divocejsich sexuálních hrátkách se pritelovi natrhla uzdicka na penisu. Zjistil to až po aktu, nekrvacelo mu to, ani to nevypadalo nijak tragicky… Každopádně při stahování předkozky ho to bolí, není tedy schopen pohlavního styku. Absence sexu je samozřejmostí, už je to týden a naštěstí se to zlepšuje, ale i tak mě napadá, zahojí se to samo úplně? Je to opravdu malá ranka, tak doufáme, že nebude muset k doktorovi, případně mě zajímá, může mít kvůli tomu předpoklady k dalším zraněním, když už se mu to jednou stalo? Jsme spolu teprve pár měsíců a až doteď to bylo v pohodě :oops: děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.12.20 22:12

Stalo se nám to taky, počkat, až se to zahojí, bude to dobrý. :) Pardon za anonym, ale jde o nádobíčko mého vyvoleného. :D Nikdo nemusí vědět, co jsme mu provedli. :)

• Citovat
  • Nahlásit
8242
13.12.20 22:16

Stalo. Přítel musel na operaci. Taky to vypadalo jako, že to nic není, ale musel na prodloužení uzdicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
13.12.20 22:22

@JancaS84 no potěš. :think: nehojilo se to? Nebo kdy uznal za vhodné padit k doktorovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 22:42

Já mám plastiku. :oops: Není to žádná závratná operace, výsledek je super (aspoň u mě). :palec: Špatná zpráva - asi se to bude asi u milence opakovat.

• Citovat
  • Nahlásit
8242
13.12.20 23:06
@Laala389 píše:
@JancaS84 no potěš. :think: nehojilo se to? Nebo kdy uznal za vhodné padit k doktorovi?

Už si to přesně nepamatuju, je to hodně let. Ale myslim, že s tím měl problémy už trochu předtím. Věděl, že ji má asi kratší. Nehojilo se to. No k doktorovi sem ho samozřejmě musela dokopat já. Byl to jen drobný zákrok. Ale než byl zase plně pouzutelnej tak to bylo tak měsíc od té operace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 00:15

Stávalo se, když jsme na začátku byli jak králíci, dobré je mazat heřmánkovou mastí. Teď už býváme opatrní (čti vášeň opadla) a dobrý, nestává se :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 06:05

Ex se to stalo jednou a od té doby s tím měl občas potíže roky, natrhaval si to tak nějak průběžně. K doktoru samozřejmě jít odmítl :roll: takže jo, může se to docela táhnout.
Vím, že se dělává drobná operace, nic dramatického, ale ten můj posera prostě ne, k doktoru nepůjde. Podle mě úplně zbytečné trápení :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 06:19

Taky se stalo… Možná záleží i na tom, k jak velkému poškození došlo, nebo jak moc je citlivej na bolest… Páč jak se mi tak matně vybavuje z dob dávno minulých, tak když je chlap dlouho bez sexu a šíleně nadrženej, tak po těch dlouhých 18 hodinách od předchozího styku už „při tom“ žádnou bolest necítí… :nevim: 8)
Musel bych se zeptat nějakýho doktora, ale mám takovou hypotézu, že vagína možná vylučuje nějaký analgetikum… :nevim: :nevim: :nevim: 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 09:59

Stalo se mi něco podobného. Když jsme s mojí byli ze začátku, tak se přetrhla úplně. Asi minutu to krvácelo a za pár dní úplně v pohodě. Dnes to vidím jako velké plus. Driv mi někdy šla blbě stahovat předkožka a bylo to nepříjemné. Od té nehody to jde úplně bez problémů. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
15940
14.12.20 11:22
@Anonymní píše:
Stalo se mi něco podobného. Když jsme s mojí byli ze začátku, tak se přetrhla úplně. Asi minutu to krvácelo a za pár dní úplně v pohodě. Dnes to vidím jako velké plus. Driv mi někdy šla blbě stahovat předkožka a bylo to nepříjemné. Od té nehody to jde úplně bez problémů. :palec:

Plastika - dtto. Doporučuji! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
19.12.20 22:41
@Anonymní píše:
Stalo se nám to taky, počkat, až se to zahojí, bude to dobrý. :) Pardon za anonym, ale jde o nádobíčko mého vyvoleného. :D Nikdo nemusí vědět, co jsme mu provedli. :)

A jak dlouho se to asi tak hojilo? :think: :D :D u nás je těžký to vydržet, zatím jsme dali 2 tydny a zkoušeli jsme to, ale asi to nebyl nejlepší nápad… Ne že bychom to zhoršili, ale bolelo jo to :think: tak já jen, jestli by fakt nebylo lepší jít k tomu doktorovi? Na druhou stranu, ta ranka je víceméně zhojena, nekrvaci, není to nějak zanicene nebo tak… Jen je to ještě citlivé, tak jestli by to nebylo zbytečné a chce to jen vydržet bez sexu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 18:38

Ahoj, tato diskuze už je dlouho bez reakce, ale zkusím se taky připojit. Máme s přítelem stejný problém, jen s tím rozdílem, že přítel je obřezaný. Poprvé se mu uzdička (nebo spíš její zbytek po obřízce) natrhla asi před půl rokem a od té doby s tím má čas od času problémy. Poprvé jsme zvládli vydržet bez sexu asi měsíc :andel:, dýl už to nešlo :lol: Vypadalo to, že je všechno v pohodě, ale po čase to opět začalo zlobit. Vždy po sexu má přítel toto místo bolavé a nateklé, četnost našeho sexuálního života se rapidně snížila, což štve jak mě, tak i jeho. Snažím se ho dokopat k doktorovi, ale je to paličák, pořád asi doufá, že se to nějak vyléčí samo od sebe :zed: Jen mě zajímá, má některá z vás doma chlapa, který tímto operativním zákrokem prošel? Jak to probíhá? Někde jsem vygooglila, že se při tom zákroku občas i odstraňuje předkožka, ale co by tedy udělali mému příteli, když už jí nemá :think:?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat