Natržený sval 1.5 mm

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6577
17.5.22 17:24

Natržený sval 1.5 mm

Ahoj, dnes mi na ultrazvuku zjistili malé natržení lytkoveho svalů (drobný hematom 1.5mm šíře vrstvy) a kontrakce MT přechodu mediální hlavy látkového svalu.

Byla jsem odeslána na konzultaci na chirurgii, kde už ale nebyli.

Má otázka zní: předpokládám, že tohle je to, co lidé nazývají „natažený sval“ a normálně se s tím k doktorovi nechodí? V pátek máme jet na výlet do Babylonu Liberec - když se budu šetřit, zvládnu to?

Děkuji

@Borrealis
@Lama Lama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74252
17.5.22 17:27
@Limi123 píše:
Ahoj, dnes mi na ultrazvuku zjistili malé natržení lytkoveho svalů (drobný hematom 1.5mm šíře vrstvy) a kontrakce MT přechodu mediální hlavy látkového svalu.

Byla jsem odeslána na konzultaci na chirurgii, kde už ale nebyli.

Má otázka zní: předpokládám, že tohle je to, co lidé nazývají „natažený sval“ a normálně se s tím k doktorovi nechodí? V pátek máme jet na výlet do Babylonu Liberec - když se budu šetřit, zvládnu to?

Děkuji

@Borrealis
@Lama Lama

Nevim. Nevím, jaký je tvůj klinicky stav, to asi poznáš především ty, co zvládneš a co ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6577
17.5.22 18:01

@Lama Lama klinický stav je, že mě to bolí při chůzi, jako natažený sval. Když jdu pomalu a opatrně, tak to nebolí.

Takže bych řekla, že když budu chodit tak, aby to nebolelo, tak snad by to nemuselo ničemu vadit…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74252
17.5.22 18:17
@Limi123 píše:
@Lama Lama klinický stav je, že mě to bolí při chůzi, jako natažený sval. Když jdu pomalu a opatrně, tak to nebolí.Takže bych řekla, že když budu chodit tak, aby to nebolelo, tak snad by to nemuselo ničemu vadit…?

Nemuselo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6577
17.5.22 22:27
@Lama Lama píše:
Nemuselo

Díky:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit