Navrat do prace po RD a hrozna kolegyně
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Proces adaptace je zcela klíčový. Pokud ona nemá nějak ošefovany mentoring a musí do toho plnit i nejake svoje cíle, tak je to cely blbě. Ona nemá poradně čas na tebe, je pod tlakem, ze nestíhá a zároveň ty ji “zdrzujes” I když za to samozřejmě nemůžeš!!! Pak se to projevuje i tímhle, ze na tebe spěchá, je nevrla a nefunguje to. Pokud mate v práci možnost využít trenéra/mentora, který by řešil jen tebe, bylo by to nejlepší. Pokud ne, dá se to řešit, ze se poveri zaměstnanec, který s tím dobrovolně souhlasi mentoringem a dostane za to příplatek a zároveň se zbaví zcela nebo části své agendy.
V tvé situaci bych zasla buď za HR nebo tvým přímým nadřízeným a svěřila se s pocity a s tím jakým způsobem to provádí. určitě te pochopí, a pokusíte se najít nějaký lepší zousob.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jít za vedoucím. Takhle se nic pořádně nenaučíš. Při tomto stylu si ani nemůžeš udělat zápisky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Taky jsem nastoupila po rodičáku do nové práce a jedna moje kolegyně byla úplně stejná p. z.a, jakou popisuješ ty. Vůbec nevím, čím jsem jí tak dráždila (teda mám jistou teorii, ale není důležité ji tady rozebírat), ale dělala mi v práci ze života peklo. Naštěstí byla v době mého nástupu už těhotná a po létě odešla na mateřskou. Kdyby tam zůstala, je možné, že já už bych tam nebyla. Kamarádila se se šéfovou, znaly se ještě ze školních let, takže nějaké stížnosti na její chování by smetla ze stolu. A já bych si ani stěžovat nešla, přijde mi to jak ve školce. To bych to tam radši odpískala. Takže radu vlastně nemám, asi se jen snažit rychle osamostatnit v práci a tuhle bl.ku prostě ignorovat. Já tu svoji,,kámošku" už potom ani nezdravila, když jsem vyloženě nemusela.
- Citovat
- Upravit
Také bych šla za vedoucím, že kolegyně toho má evidentně moc a nemá čas té pořádně zaucit, že takovým stylem nebudeš moct tu práci vykonávat a že nebudeš spkkojena ani ty ani oni.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Sla bych za vedoucim a rozhodne bych kolegyni nenechala se po tobe vozit, klidne bych s ni sla do konfliktu…
- Citovat
- Upravit
@Dollorres píše:
Proces adaptace je zcela klíčový. Pokud ona nemá nějak ošefovany mentoring a musí do toho plnit i nejake svoje cíle, tak je to cely blbě. Ona nemá poradně čas na tebe, je pod tlakem, ze nestíhá a zároveň ty ji “zdrzujes” I když za to samozřejmě nemůžeš!!! Pak se to projevuje i tímhle, ze na tebe spěchá, je nevrla a nefunguje to. Pokud mate v práci možnost využít trenéra/mentora, který by řešil jen tebe, bylo by to nejlepší. Pokud ne, dá se to řešit, ze se poveri zaměstnanec, který s tím dobrovolně souhlasi mentoringem a dostane za to příplatek a zároveň se zbaví zcela nebo části své agendy.
V tvé situaci bych zasla buď za HR nebo tvým přímým nadřízeným a svěřila se s pocity a s tím jakým způsobem to provádí. určitě te pochopí, a pokusíte se najít nějaký lepší zousob.
No není tam ten proces…je to velká firma, o to více mě to zarazilo, že je to takové hala bala…sebevědomí ba bodu mrazu jsem měla, ani nevím proč jsem se nechala tak prevalcovat tou kolegyní. Vyloženě na ni jde vidět že se rychle potřebuje agendy zbavit i za cenu být nepříjemná a opovrhovat moji snahou… přímý nadřízený si toho naštěstí všiml, tak uvidim co se bude dít…ale nechápu že mě to takhle semlelo..
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
No není tam ten proces…je to velká firma, o to více mě to zarazilo, že je to takové hala bala…sebevědomí ba bodu mrazu jsem měla, ani nevím proč jsem se nechala tak prevalcovat tou kolegyní. Vyloženě na ni jde vidět že se rychle potřebuje agendy zbavit i za cenu být nepříjemná a opovrhovat moji snahou… přímý nadřízený si toho naštěstí všiml, tak uvidim co se bude dít…ale nechápu že mě to takhle semlelo..
To musí být docela síla, že je to vidět takhle i pro šéfa navenek. Je super, že v něm máš zastání. Budeš s babou spolupracovat i poté, nebo jde jen teď o to zaučení, a pak už na sobě budete nezávislé?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše: … Nastoupila jsem teď … ale po pár dnech jsem se rozbrecela jak malá holka … kolegyně, která mi předává část práce, tak je strašně rychla, vysvětluje zmateně, evidentně sama nestíhá a vozi se po mě, přijde mi snad naschvál že mi nějakou věc vysvětlí během 3 minut v programu, který neznám …
Máš právo na to, aby Tě zaměstnavatel řádně zaškolil na práci, kterou máš vykonávat.
Zaměstnavatel - to ovšem není nějaká zmatená „kolegyně“. Zaměstnavatel je osoba, s kterou jsi sjednala pracovní smlouvu. Je pouze věcí zaměstnatele (kokrétně je odpovědný Tvůj přímý nadřízený), aby Ti poskytl nějaký kurs, poučení, nebo aby Ti předal písemný návod k ovládání speciálního programu, stroje, přístroje, k vyplnění formulářů. Na toto máš právo. Nenech ze sebe dělat blbce - a dokonce s tím, že takto chaoticky jedná jakási „kolegyně“.
Pracoval jsem kdysi v americké firmě, a ta měla (jako každá pořádná organizace) nastavena vnitřní pravidla. Nadřízený byl povinen zaučit podřízeného, a to nejen jednorázově: měl povinnost i organizovat průběžně školení o důležitých záležitostech, a mohl si na to vyžádat specialistu na danou problematiku z ústředí firmy.
Dodnes vzpomínám, jak přiletěl Erwin z Holandska, aby nám vysvětlil základy accountingu ve firmě. Jim z Kanady nás školil v asertivním chování vůči klientům i mezi zaměstnanci navzájem. Kdosi z Australie nás týden školil ve statistickém zpracování a analýze dat.
Naučili jsme se okřídlené rčení „Give me feedback“, což znamenalo, že pracovník žádá radu, pomoc, nebo kontrolu správnosti svého postupu od jiného zaměstnance nebo od nadřízeného. Povinností osloveného bylo vyhovět, nebo se obrátit na svého nadřízeného. O každém školení nebo rozsáhlejším feedbacku se pořídil záznam do karty zaměstnance, aby bylo zřejmé jaké kompetence (znalosti a zkušenosti) daný pracovník má a co se po něm tedy může oprávněně požadovat. Jestliže pracovník nezvládl úkol na který nebyl vyškolen, byla to jednoznačně vždy chyba jeho přímého nadřízeného.
Tak je tomu i ve Tvém případě. Na vině je Tvůj šéf. Dej mu tohle přečíst.
Příspěvek upraven 08.11.22 v 07:24
- Citovat
- Upravit
@broskvová zmrzlina píše:
To musí být docela síla, že je to vidět takhle i pro šéfa navenek. Je super, že v něm máš zastání. Budeš s babou spolupracovat i poté, nebo jde jen teď o to zaučení, a pak už na sobě budete nezávislé?
Jo síla to je. Budu s ní pracovat prvních par měsíců určitě, než mi předá nějakou část práce. Mám v plánu po předání ji ignorovat a dělat si pouze svou práci ale nevím zda vydržím s nervama, mě fakt přijde že je to naschvál, buď se v tom využívá nebo chce mít co nejdříve čistý stůl…
- Citovat
- Upravit
@Tala20 píše:
Máš právo na to, aby Tě zaměstnavatel řádně zaškolil na práci, kterou máš vykonávat.Zaměstnavatel - to ovšem není nějaká zmatená „kolegyně“. Zaměstnavatel je osoba, s kterou jsi sjednala pracovní smlouvu. Je pouze věcí zaměstnatele (kokrétně je odpovědný Tvůj přímý nadřízený), aby Ti poskytl nějaký kurs, poučení, nebo aby Ti předal písemný návod k ovládání speciálního programu, stroje, přístroje, k vyplnění formulářů. Na toto máš právo. Nenech ze sebe dělat blbce - a dokonce s tím, že takto chaoticky jedná jakási „kolegyně“.
Pracoval jsem kdysi v americké firmě, a ta měla (jako každá pořádná organizace) nastavena vnitřní pravidla. Nadřízený byl povinen zaučit podřízeného, a to nejen jednorázově: měl povinnost i organizovat průběžně školení o důležitých záležitostech, a mohl si na to vyžádat specialistu na danou problematiku z ústředí firmy.
Dodnes vzpomínám, jak přiletěl Erwin z Holandska, aby nám vysvětlil základy accountingu ve firmě. Jim z Kanady nás školil v asertivním chování vůči klientům i mezi zaměstnanci navzájem. Kdosi z Australie nás týden školil ve statistickém zpracování a analýze dat.
Naučili jsme se okřídlené rčení „Give me feedback“, což znamenalo, že pracovník žádá radu, pomoc, nebo kontrolu správnosti svého postupu od jiného zaměstnance nebo od nadřízeného. Povinností osloveného bylo vyhovět, nebo se obrátit na svého nadřízeného. O každém školení nebo rozsáhlejším feedbacku se pořídil záznam do karty zaměstnance, aby bylo zřejmé jaké kompetence (znalosti a zkušenosti) daný pracovník má a co se po něm tedy může oprávněně požadovat. Jestliže pracovník nezvládl úkol na který nebyl vyškolen, byla to jednoznačně vždy chyba jeho přímého nadřízeného.
Tak je tomu i ve Tvém případě. Na vině je Tvůj šéf. Dej mu tohle přečíst.
Příspěvek upraven 08.11.22 v 07:24
můžu vědět, v jakých letech se tohle odehrávalo?
já jsem v korporátu, člověk by očekával psaný manuál na všechno, ale v reálu vaříme z vody, improvizujeme a postupy smolíme ad hoc na koleni. Přímý nadřízený nemá ani páru, co a jak máme dělat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak já nepracuju v žádném korporátu, ale ve firmě se na všechny procesy postupně zpracovávají manuály, pro každého nováčka je připraven adaptační plán, seznam dovedností, co se má naučit a kdo ho to bude učit, plán školení s vedoucími oddělení - seznámení s ostatními odděleními. Teď jsem našla v dokumentech i metodický pokyn, jak má vedoucí uvést nováčka první den v práci, že mu má ukázat kuchyňku, zajistit, že nezůstane bez oběda - pomoc s objednáním, u oběda mu nabídnout, že si má přisednout k ostatním, aby se necítil odstrčený. Nováček jde po měsíci a na konci zkušebky na pokec s personalistkou, kde zhodnotí průběh zaškolování, atmosféru v kanceláři, vztahy na pracovišti s kolegy a nadřízeným…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Přesně vím jak se cítíš. Po letech jsem změnila místo a zaučuje resp. Nezaucuje mě holka, co během dvou minut je se vším hotova. Naštěstí jsem asi tvůrci typ a nějak jsem si informace byla schopná zjistit ale celkově v práci labilní, křičí, brečí, tříska do klávesnice…jako mazec. Když chci něco vysvetlit nemá čas nebo mi řekne kam se v programu podívat a já pak do toho půl dne čumím a zjistuju co a jak. Jsem tu půl roku s reálně přemýšlím o odchodu - nedávám to. Bohužel spolu musíme hodně spolupracovat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@nocenka.jalapovita píše:
Přesně vím jak se cítíš. Po letech jsem změnila místo a zaučuje resp. Nezaucuje mě holka, co během dvou minut je se vším hotova. Naštěstí jsem asi tvůrci typ a nějak jsem si informace byla schopná zjistit ale celkově v práci labilní, křičí, brečí, tříska do klávesnice…jako mazec. Když chci něco vysvetlit nemá čas nebo mi řekne kam se v programu podívat a já pak do toho půl dne čumím a zjistuju co a jak. Jsem tu půl roku s reálně přemýšlím o odchodu - nedávám to. Bohužel spolu musíme hodně spolupracovat.
To se mi stalo taky, ještě šlo jak naschvál o šéfovou, která mi měla předávat svoji agendu. Odešla jsem ve zkušebce. Ono se to zdá jako prkotiny, ale vážně nejde dlouhodobě dělat soustředěnou práci, když vedle tebe někdo křičí, brečí, tříská s věcmi atp. Svým způsobem mi jí bylo líto, asi procházela těžkým životním obdobím. Držím palce, ať se rozhodneš co nejlépe pro sebe, ať už je to jakkoliv.
Zakladatelko, jak pokračujete?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj holky, prosím anonym, moc mě to trápí… jdu se možná vypovídat, nebo jen zjistit že v tom snad nejsem sama… jaké byly vaše pocity po návratu do práce po RD?
Já vždy pracovala hodně a ráda- oblast finance a účetnictví. I během RD jsem občas si privydelavala, takže mozek stále fungoval..
Nastoupila jsem teď na zkrácený 6hod denně, ale po pár dnech jsem se rozbrecela jak malá holka..
kolegyně, která mi předává část práce, tak je strašně rychla, vysvětluje zmateně, evidentně sama nestíhá a vozi se po mě, přijde mi snad naschvál že mi nějakou věc vysvětlí během 3 minut v programu, který neznám… od ostatních to přijímám v pohodě, jde to..jen u ní ne…jsem tam týden a už mi dává najevo - tohle není, to uz mělo dávno být, tohle jsme si už říkali, udelej sama, rychle rychle vsechno nestiham ani klikat na pc natoz si psát, kdyz ji zpomalim tak za minutu uz stejně jede arogantně a zrychlene, tvari se jak jsem neschopna ze tohle prece musim znat… jsou to složitější ucetni věci úplně specifické pouze pro tuto firmu, takže ikdybych mela velké znalosti, nemohu to znát…
… jinak firma, úvazek i plat se mi líbí, nechci tam končit…
Zažila některá něco podobného? Návrat je změna a tohle k tomu je fakt síla, dnes jsem to nezvládla a to jsem jinak dost sebevedoma