Nechce jíst nic!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deluxe27
Stálice 82 příspěvků 7 inzerátů 24.07.18 19:53
Nechce jíst nic!

Zdravím :mavam:
ja vím, hodně krát probírané téma, ale na to nemám čas ani náladu to řešit..
Chci radu, má dcera měla 14.7. 7 měsíců a poslední 2 dny snědla - Mlíko (210ml),1 Ter­mix,1 tyčinku Monte a to je vše… od asi 5 večera brečí neustále úplně hysterický, teplotu nemá, pít jí dávám v jednom kuse a krom toho hysterického brečení se chová normálně, ale hystericky brečí (beztak hlady) ale nejí už 2 dny! 8o
Teplotu nemá a myslela jsem si, že to jsou zoubky tak sem jí dala 2ml Nurofen pro děti,ale brečí od té chvíle ještě víc a víc :,(
co mám dělat? do mlíka jí dávám nějakou dobu už Frapko, tak to mi prosím neraďte :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 24.07.18 19:56
@Deluxe27 píše:
Chci radu, má dcera měla 14.7. 7 měsíců a poslední 2 dny snědla - Mlíko (210ml),1 Ter­mix,1 tyčinku Monte a to je vše… od asi 5 večera brečí neustále úplně hysterický, teplotu nemá, pít jí dávám v jednom kuse a krom toho hysterického brečení se chová normálně, ale hystericky brečí (beztak hlady) ale nejí už 2 dny! 8o
Teplotu nemá a myslela jsem si, že to jsou zoubky tak sem jí dala 2ml Nurofen pro děti,ale brečí od té chvíle ještě víc a víc :,(
co mám dělat? do mlíka jí dávám nějakou dobu už Frapko, tak to mi prosím neraďte :(

Jak to má s kakáním - nemá zácpu?

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 24.07.18 19:57
@Deluxe27 píše:
co mám dělat? do mlíka jí dávám nějakou dobu už Frapko, tak to mi prosím neraďte :(

Nedávala bych jí tyčinky Monte, Termix, Frapko a podobné srágorky. Je to sladké a dítěti to kazí chuť na obyčejné jídlo (sedmiměsíční ještě ani neosolené, předpokládám). Taky je docela vedro, takže třeba nemá chuť. Ale hlad tím nezažene.

Deluxe27
Stálice 82 příspěvků 7 inzerátů 24.07.18 19:57

Kakání má normální, pravidelné a ani ne řídké a ani ne průjem :(

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32525 příspěvků 24.07.18 19:58

@Deluxe27 chudák dítě… Nedivím se, že ti brečí a nechce nic jist, když ho krmíš sra.ckama a ničíš mu zažívání

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 24.07.18 20:05

a nemá spíš chut na sladký když jí termix a podobné ?

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 24.07.18 20:06
@lucenka píše:
@Deluxe27 chudák dítě… Nedivím se, že ti brečí a nechce nic jist, když ho krmíš sra.ckama a ničíš mu zažívání

Nedala by si nepečený dort? ;) Já se musela podívat dvakrát. Myslela jsem, že jde o starší dítě 8o Kojence takhle docpávat cukrem, to jsem ještě neviděla.

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 24.07.18 20:09

Asi je předávkováná cukrem 8o :zed: :zed:

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 24.07.18 20:11
@Katuskka píše:
Asi je předávkováná cukrem 8o :zed: :zed:

A bolí jí břuch, jak jí to tam kvasí.

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 24.07.18 20:11

Frapko! 8o :zed: Já teda myslela, že mě už nic nepřekvapí, ale výčet potravin, které svému dítěti dáváš, mi vyrazil dech. Šla bych zítra k dětské, ať ji prohlédne. A začala bych nabízet stravu úměrnou věku, tj. ke svačině bych třeba rozmačkaný banán, k obědu uvařila brambory s mrkví a kuřecím, odpoledne čisté UM, večer kaši nebo UM…

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32525 příspěvků 24.07.18 20:13
@Russet píše:
Nedala by si nepečený dort? ;) Já se musela podívat dvakrát. Myslela jsem, že jde o starší dítě 8o Kojence takhle docpávat cukrem, to jsem ještě neviděla.

Já si taky myslela Y že jde aspoň o rok starší dítě.. Tak jsem rozklikala její jiné diskuze a ona už i dítě cpe milkou :zed:

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 24.07.18 20:14
@Russet píše:
A bolí jí břuch, jak jí to tam kvasí.

Vůbec se nedivím,že nechce nic jíst,chudák dítě

mayecka
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.07.18 20:14

Změn ji jídelníček na tuhle stravu je malinká. Ráno zajdi s malou k doktorce ať se na ni podiva a ať ti dá nějakou brožurku o stravě.

Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 24.07.18 20:14

No fuj, to bych si nedala na svacinu ani ja. Proc termix a tycinku? To jen ze zoufalstvi, nebo bezna strava? :oops:
Povarene jablicko by si nedala? Nemas takovou tu savicku s velkym prutokem? Kdyz mi mala 8 mes nechce lzickou nic jist, tak to dam do toho a basti. Pokud by nejedla dyl, sla bych k Mudr. Hlavne at pije :think:

martina.hanus86
Kecalka 143 příspěvků 24.07.18 20:15

Boze rekni mi, ze si delas srandu a necpes takhle male miminko takovyma hnusama. To nedavam ani dvouletym.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >