Reklama

Nechce jíst nic!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineDeluxe27
Stálice 57 příspěvků 24.07.18 19:53
Nechce jíst nic!

Zdravím :mavam:
ja vím, hodně krát probírané téma, ale na to nemám čas ani náladu to řešit..
Chci radu, má dcera měla 14.7. 7 měsíců a poslední 2 dny snědla - Mlíko (210ml),1 Ter­mix,1 tyčinku Monte a to je vše… od asi 5 večera brečí neustále úplně hysterický, teplotu nemá, pít jí dávám v jednom kuse a krom toho hysterického brečení se chová normálně, ale hystericky brečí (beztak hlady) ale nejí už 2 dny! 8o
Teplotu nemá a myslela jsem si, že to jsou zoubky tak sem jí dala 2ml Nurofen pro děti,ale brečí od té chvíle ještě víc a víc :,(
co mám dělat? do mlíka jí dávám nějakou dobu už Frapko, tak to mi prosím neraďte :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 24.07.18 19:56
@Deluxe27 píše:
Chci radu, má dcera měla 14.7. 7 měsíců a poslední 2 dny snědla - Mlíko (210ml),1 Ter­mix,1 tyčinku Monte a to je vše… od asi 5 večera brečí neustále úplně hysterický, teplotu nemá, pít jí dávám v jednom kuse a krom toho hysterického brečení se chová normálně, ale hystericky brečí (beztak hlady) ale nejí už 2 dny! 8o
Teplotu nemá a myslela jsem si, že to jsou zoubky tak sem jí dala 2ml Nurofen pro děti,ale brečí od té chvíle ještě víc a víc :,(
co mám dělat? do mlíka jí dávám nějakou dobu už Frapko, tak to mi prosím neraďte :(

Jak to má s kakáním - nemá zácpu?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10310 příspěvků 24.07.18 19:57
@Deluxe27 píše:
co mám dělat? do mlíka jí dávám nějakou dobu už Frapko, tak to mi prosím neraďte :(

Nedávala bych jí tyčinky Monte, Termix, Frapko a podobné srágorky. Je to sladké a dítěti to kazí chuť na obyčejné jídlo (sedmiměsíční ještě ani neosolené, předpokládám). Taky je docela vedro, takže třeba nemá chuť. Ale hlad tím nezažene.

Uživatel je onlineDeluxe27
Stálice 57 příspěvků 24.07.18 19:57

Kakání má normální, pravidelné a ani ne řídké a ani ne průjem :(

lucenka
Vesmírná mluvilka 31669 příspěvků 24.07.18 19:58

@Deluxe27 chudák dítě… Nedivím se, že ti brečí a nechce nic jist, když ho krmíš sra.ckama a ničíš mu zažívání

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 24.07.18 20:05

a nemá spíš chut na sladký když jí termix a podobné ?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10310 příspěvků 24.07.18 20:06
@lucenka píše:
@Deluxe27 chudák dítě… Nedivím se, že ti brečí a nechce nic jist, když ho krmíš sra.ckama a ničíš mu zažívání

Nedala by si nepečený dort? ;) Já se musela podívat dvakrát. Myslela jsem, že jde o starší dítě 8o Kojence takhle docpávat cukrem, to jsem ještě neviděla.

Katuskka
Závislačka 2776 příspěvků 24.07.18 20:09

Asi je předávkováná cukrem 8o :zed: :zed:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10310 příspěvků 24.07.18 20:11
@Katuskka píše:
Asi je předávkováná cukrem 8o :zed: :zed:

A bolí jí břuch, jak jí to tam kvasí.

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 24.07.18 20:11

Frapko! 8o :zed: Já teda myslela, že mě už nic nepřekvapí, ale výčet potravin, které svému dítěti dáváš, mi vyrazil dech. Šla bych zítra k dětské, ať ji prohlédne. A začala bych nabízet stravu úměrnou věku, tj. ke svačině bych třeba rozmačkaný banán, k obědu uvařila brambory s mrkví a kuřecím, odpoledne čisté UM, večer kaši nebo UM…

lucenka
Vesmírná mluvilka 31669 příspěvků 24.07.18 20:13
@Russet píše:
Nedala by si nepečený dort? ;) Já se musela podívat dvakrát. Myslela jsem, že jde o starší dítě 8o Kojence takhle docpávat cukrem, to jsem ještě neviděla.

Já si taky myslela Y že jde aspoň o rok starší dítě.. Tak jsem rozklikala její jiné diskuze a ona už i dítě cpe milkou :zed:

Katuskka
Závislačka 2776 příspěvků 24.07.18 20:14
@Russet píše:
A bolí jí břuch, jak jí to tam kvasí.

Vůbec se nedivím,že nechce nic jíst,chudák dítě

mayecka
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 24.07.18 20:14

Změn ji jídelníček na tuhle stravu je malinká. Ráno zajdi s malou k doktorce ať se na ni podiva a ať ti dá nějakou brožurku o stravě.

Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 24.07.18 20:14

No fuj, to bych si nedala na svacinu ani ja. Proc termix a tycinku? To jen ze zoufalstvi, nebo bezna strava? :oops:
Povarene jablicko by si nedala? Nemas takovou tu savicku s velkym prutokem? Kdyz mi mala 8 mes nechce lzickou nic jist, tak to dam do toho a basti. Pokud by nejedla dyl, sla bych k Mudr. Hlavne at pije :think:

martina.hanus86
Kecalka 143 příspěvků 24.07.18 20:15

Boze rekni mi, ze si delas srandu a necpes takhle male miminko takovyma hnusama. To nedavam ani dvouletym.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama