Nechce moc MM a ani pít z láhve, co s tím?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
4.11.15 19:59
Jj, testy dělali. Je v pořádku. Prostě je to zřejmě psychický blok. Něco zase nakojim, ale tak max 50, většinou 40. Vic z prs prostě nechce, a zacne se odtahovat a plakat. Dnes byl klidný den a sestra ji dokrmovala bez křiku, ale třičtvrtě hodiny… jiné mlicko, jiny dudel, glukosol… uvidíme.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit