Nechtěné dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 00:59
Nechtěné dítě

Zdravím, měl bych dotaz a prosil bych o radu co mám dělat…mám přítelkyni pár měsíců doslova pár měsíců se kterou sem spal po měsíci chození a zatajila mi že nebere prášky a lhala mi. Tvrdila že bere prášky ale nebere a pak přišla s tím že je těhotná, moje chyba je že sem si to neuhlídal ale od ní to beru jako zradu, lez a jako neskutečný podraz který asi jen tak neprejdu. Nejdřív sem ji chtěl poznat více a rodiče a tak a ne hned dítě ještě sem do toho řešil bývalou přítelkyni a ona přijde s tím že je těhotná z mé strany je dítě nechtěne přijde mi že to udělala schválně ale nevím co a tím teď dítě si chce nechat je ve třetím měsíci ale prostě nemůžu zkousnout to že mi lhala a podrazila co mám dělat nemám moc sílu v takovém vztahu pokračovat když dítě chtěla ona ale ne ja. Děkuji za každou radu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8487 příspěvků 18.04.19 01:18

A jakou radu chceš? Hodně zhluboka dýchej, ať to vydejcháš. Souložil jsi, dítě jsi nechtěl, přes to jsi neřešil ochranu. Ani antikoncepce nechrání stopro, vždycky je tam riziko. Jenže pro tebe holt bylo pohodlný věřit… No, buď se pochlapíš a přestaneš fňukat a zkusíš, aspoň zkusíš vztah a vybudovat tomu dítěti rodinu nebo budeš platit alíky… Příště se spoléhej na sebe, ne na druhýho…

Banane18
Kecalka 110 příspěvků 18.04.19 01:39

Řekla ti aspoň proč ti lhala? Jsi bohatý nebo chtěla si tě týmto způsobem uvázat nebo přála si už dlouho miminko?
Je to podraz a chápu že jsi naštvaný. Promluv si s ní proč tě obelhala a pak se rozhodni jestli se s ní pokusíš vybudovat rodinu a nebo jestli to hned vzdáš.
Já osobně bych s takovým člověkem nechtěla nic mít, ale to miminko za to nemůže..

alialiali
Kecalka 384 příspěvků 18.04.19 05:13

@Banane18 souhlas! Můžeš si zaplatit testy otcovství, třeba dítě není ani tvoje…znám takový případ, ale tam šlo hodně o majetek dotyčného a s tou slečnou už byli rozejíti, když mu to řekla..dítě bral jako svoje, dokud test neukázal něco jiného..k ní by se ale už nevrátil, ani když by dítě bylo jeho

Alušáček
Závislačka 3670 příspěvků 18.04.19 05:49

Znám takový případ, otec ditete se úplně distancoval, pouze platí alimenty, dite (12let) nikdy nevidel. S matkou měl jen krátkou známost, také tvrdila, že bere antikoncepci, ve skutečnosti cíleně otěhotněla, z důvodu věku, aby ji neujel vlak.. Co máš dělat ty ti neporadím, ber to tak, že dítě za to nemůže..

Lychee13
Závislačka 3178 příspěvků 18.04.19 05:54

@Janli Divila bych se, kdyby si někdo chtěl, po takovým podrazu, hrát na šťastnou rodinku.

karkarka
Závislačka 3673 příspěvků 18.04.19 06:09

Tak at si dite necha a stara se sama. platila bych jen alimenty. nemohla bych byt s nekym, kdo me takovým odporným zpusobem podrazil.

7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 18.04.19 06:55

Nechceš dítě, použij gumu. Buď rád, že to je dítě a ne syfilis.

Uslava
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 18.04.19 06:57
@Anonymní píše:
Zdravím, měl bych dotaz a prosil bych o radu co mám dělat…mám přítelkyni pár měsíců doslova pár měsíců se kterou sem spal po měsíci chození a zatajila mi že nebere prášky a lhala mi. Tvrdila že bere prášky ale nebere a pak přišla s tím že je těhotná, moje chyba je že sem si to neuhlídal ale od ní to beru jako zradu, lez a jako neskutečný podraz který asi jen tak neprejdu. Nejdřív sem ji chtěl poznat více a rodiče a tak a ne hned dítě ještě sem do toho řešil bývalou přítelkyni a ona přijde s tím že je těhotná z mé strany je dítě nechtěne přijde mi že to udělala schválně ale nevím co a tím teď dítě si chce nechat je ve třetím měsíci ale prostě nemůžu zkousnout to že mi lhala a podrazila co mám dělat nemám moc sílu v takovém vztahu pokračovat když dítě chtěla ona ale ne ja. Děkuji za každou radu.

Trošku drahé poučení, že?

Tichošlápek
Extra třída :D 14334 příspěvků 18.04.19 07:04

Ve vztahu pokračovat přece nemusíš. Ale budeš otec, takže pocitej jednak s finanční stránkou a druhak s tím, ze budeš mít dítě - ono nemůže za to, jak bylo pocato. Mas ještě půl roku na to se s tím vyrovnat. A ty testy otcovství bych chtěla.

terien
Extra třída :D 11286 příspěvků 18.04.19 07:16

S takovým člověkem už bych nedokázala mít lidsky nic společného, je to nejhnusnější podraz, jaký na chlapa může ženská udělat. Je to normální svině. Dělat s tím bohužel nemůžeš nic, ale to dítě bych nezatracovala, jednou třeba budeš rád, že ho máš.

ludmilaadamkova
Závislačka 2502 příspěvků 18.04.19 07:36

Dělat se s tím nedá nic. Je úplně jedno že to dítě nechceš.. to dítě za to nemůže a prostě se narodí a proto nelze říct já ho nechtěl a tím to pro tebe končí. Pokud tě uvede do rodného listu což předpokládám že ano budeš k miminku mít vyživovací povinnost, tj minimálně budeš platit alimenty. Stýkat se s ním nebudeš muset.

eva valoi
Extra třída :D 11925 příspěvků 18.04.19 07:39

Za prvé nechápu, proč po měsíci vztahu hned lezete do postele. Když už lezete po měsíci vztahu do postele, tak se vůbec neznáte, ty řešíš bývalou přítelkyni a lezeš bez kondomu na další holku. Ona je těhotná, tak doufám, že kromě těhotenství nemá od tebe ještě nějaký další dárek…
Nevím, jestli je to od ní podraz, ale ty evidentně jsi moc inteligence nepobral, nebo ti holt mozek padá do trenek častěji, než by se slušelo.
Dítě za to nemůže.

Bábrdl
Generální žvanilka 23647 příspěvků 18.04.19 07:41
@Janli píše:
A jakou radu chceš? Hodně zhluboka dýchej, ať to vydejcháš. Souložil jsi, dítě jsi nechtěl, přes to jsi neřešil ochranu. Ani antikoncepce nechrání stopro, vždycky je tam riziko. Jenže pro tebe holt bylo pohodlný věřit… No, buď se pochlapíš a přestaneš fňukat a zkusíš, aspoň zkusíš vztah a vybudovat tomu dítěti rodinu nebo budeš platit alíky… Příště se spoléhej na sebe, ne na druhýho…

Ta ženská ho prodrazila. Do vztahu patří i důvěra a ona ji zneužila.

eva valoi
Extra třída :D 11925 příspěvků 18.04.19 07:42

@Bábrdl Prosím tě, píše, že se znali měsíc.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama